21 січня 2021 року викладачі кафедри фізичного виховання та спорту взяли участь у круглому столі «Особливості викладання дисципліни Фізичне виховання в умовах дистанційного навчання», організованому за ініціативи Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Учасники заходу отримали цінну інформацію, обмінялися досвідом роботи та сучасними підходами до організації навчальної та наукової роботи в галузі фізичної культури та спорту в умовах дистанційного навчання.
Із доповіддю на тему «Організація процесу фізичного виховання у період карантину в ВТЕІ КНТЕУ» виступила Сальникова С.В., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту ВТЕІ КНТЕУ.

На семидесятому році життя відійшов у вічність кандидат економічних наук, доцент Віктор Іванович Невмержицький, який пропрацював у нашому навчальному закладі більше 45 років. Свою професійну діяльність у ВТЕІ КНТЕУ Віктор Іванович розпочав у 1973 році на посаді асистента кафедри економічних дисциплін. Згодом обіймав посади старшого викладача, доцента та завідувача кафедри економіки і управління торгівлею (згодом, економіки підприємства та менеджменту), декана факультету економіки та менеджменту, заступника директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доцента кафедри менеджменту та адміністрування.
Віктор Іванович назавжди залишиться у пам’яті як талановитий науковець та викладач, високоінтелектуальна людина з чудовим почуттям гумору, надійний друг та колега.
Колектив Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету висловлює щирі співчуття рідним та близьким Віктора Івановича. Це велика втрата для всіх, хто його знав...
Вічна та світла пам’ять!

Прощання з Віктором Івановичем відбудеться в неділю, 24 січня о 12.00 у приміщенні «Реквієму», поховання - о 13.00 на Сабарівському кладовищі.

День Соборності – свято, яке відзначають в Україні щороку 22 січня в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
З метою формування національної свідомості студентів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, у ВТЕІ КНТЕУ організовано та проведено тематичну виховну годину на тему: «Україна єдина». До якої долучились усі бажаючі студенти та їх куратори.
Кожен із нас повинен усвідомити, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки!