18 лютого було підписано договір про творчу, наукову та практичну співпрацю між Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ та Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
Після урочистого підписання Договору представники студентства та науково-педагогічного складу інституту мали змогу побувати у лісівничому еколого-просвітницькому центрі ВОУЛМГ та музеї лісу, де почерпнули чимало цікавої інформації про життя подільського лісу та роль у цьому лісівників. Зокрема А.О. Бондар, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений лісівник України розповів про сторічну історію сучасного управління, вагому роль прийнятого 1919 року урядом УНР Закону про ліси, та щоденну важку працю лісівників заради збереження «легеней планети». Також особливу увагу Анатолій Омелянович акцентував на ролі співпраці лісівників із громадськістю, зокрема створення учнівських лісництв та велику просвітницьку роль щорічної акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках!».
Директор інституту Наталія Замкова наголосила на тому, що спільна праця зі збереження й примноження лісів збереже й врятує Україну.
Представники інституту та лісівники узгодили тематичний план занять, направлений на екологізацію освіти. Незабаром – початок весняної лісокультурної кампанії, до якої студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ з радістю долучаться!

17 лютого 2020 року в рамках проведення VІІІ Фестивалю студентської науки кафедрою економіки та міжнародних відносин було проведено відкрите засідання наукового гуртка «Економіка бізнесу» на тему «Стратегія управління економічними ресурсами підприємства».
Участь в науковому заході взяли студенти груп ЕП-31д, Е-11дс та науково-педагогічні працівники кафедри. З цікавими доповідями і презентаціями виступили члени наукового гуртка Крутобережна М.А. та Гливук Н. С. До активної участі в обговоренні долучились й інші члени гуртка. Проведений науковий захід дозволив переконатися у вагомій значимості знань питань формування ефективності стратегії управління економічними ресурсами сучасних підприємств й можливості їх використання на практиці.