28 листопада 2023 року в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено лекцію для студентів ОП «Соціальне забезпечення», ОП «Підприємництво та торгівля», ОП «Маркетинг», ОП «Готельно-ресторанна справа», ОП «Реклама і звʼязки з громадськістю», ОП «Філологія», ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з представником ГО «Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» з метою покращення розуміння та обізнаності студентів про всі форми насильства, зокрема, в сім'ях, гендерного, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Вітаємо студента групи М-43д – Мацюка Владислава з перемогою у Міжнародному конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти за напрямом «Public and Corporate Management».
Владислав нагороджений Дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – професор кафедри менеджменту та адміністрування, д-р екон. наук, доцент Заюков І.В. Вітаємо з нагородою, пишаємось нашими талановитими студентами!

28 листопада 2023 року на базі кафедри обліку та оподаткування було проведено лекцію головою Вінницького обласного клубу бухгалтерів Гусар Ларисою Миколаївною. Тема лекції: «Єдиний податок для фізичних осіб-підприємців».

27 листопада 2023 року відбулося засідання наукового гуртка кафедри фінансів «Актуальні проблеми модернізації фінансової системи» (керівник гуртка професор О.Прутська) на тему: «Фінансування відновлення економіки України і проблеми заборгованості». Найцікавішими були доповіді Д.Мовчан (ФБСС-21дс), Т.Тодчук (ФБСС-21дс), В.Барабанової (ФБСС-22д), Ю.Дідик (ФБСС-22д).

27 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція на тему «Управління інноваційними проєктами закордонних компаній» Яною РАДЧЕНКО, фахівцем IT Governance Consultant віденської компанії «Mayr Melnhof Group» м. Відень, Австрія для здобувачів ОС «бакалавр» ОП «Економіка бізнесу», «Міжнародний бізнес», ОС «магістр» ОП «Економіка підприємства», «Міжнародний бізнес».

27 листопада 2023 року представники інституту, зокрема, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Семко Тетяна, здобувачі вищої освіти Білокур Богдан (гр. РТ-21 д(м)) та Крижанівська Амалія (гр. ХТ-11д), взяли участь у VII «Creative Chefs Summit 2023: МРІЯ. Сила візії» - наймасштабнішому кулінарному заході України.

25 листопада  2023 року, у 90-ту річницю Голодомору 1932-1933 років українці згадують всіх невинних жертв злочинного режиму. За традицією у цей день по всьому світу вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років в Україні.