25 листопада 2020 року було підписано договір про співпрацю між Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ та Комунальним закладом «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат», що відкриває нові можливості для соціального становлення, розвитку, навчання та самореалізації молоді через залучення її до інформаційно-просвітницьких, культурних, профорієнтаційних, освітніх, мистецьких, ділових, громадських та інших заходів.
У рамках Договору про співробітництво, студенти ВТЕІ КНТЕУ матимуть можливість бути активними учасниками заходів з неформальної освіти, національно-патріотичного виховання та інформаційно-профорієнтаційної діяльності, що сприятиме розвитку інтелектуального, творчого, духовного, морального, культурного потенціалу молоді.
Бажаємо усім партнерам успішної реалізації проєкту та плідної співпраці на благо розвитку молодого покоління!

Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати нові досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
24 листопада 2020 року слухачі Бізнес-Школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь в онлайн-вебінарі “Кращі практики європейських організацій з розвитку підприємництва”, який організовано командою Школи організацій з розвитку підприємництва CIVITTA, Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Під час заходу учасники дізналися про кращі практики бізнес-об’єднань з Німеччини, Австрії та країн Західних Балкан.

19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники ВТЕІ КНТЕУ брали участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», що проводився Міністерством освіти та науки України спільно з Компанією Google Україна.
Учасники семінару мали змогу вдосконалити свої цифрові навички та ознайомитися з інструментами, які будуть корисними для наукових досліджень та публікацій, зокрема Google Академія, Google Public Data та Google Cloud Platform.