19 листопада 2019 року відбулося відкрите засідання Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ на тему: «Нові можливості лідерів промислових підприємств!» разом з представниками виробничих підприємств Вінниччини:
Ярославом Коровієм (бізнес-аналітик ПрАТ «ПлазмаТек» у м.Вінниця)
Богданом Коровієм (начальник відділу збуту готової продукції промислової групи ViОil у м.Вінниця)
Олександром Мозалевським. (комерційний директор ПП «ЛАРІС» у м.Вінниця).
Спікери поділилися досвідом про власний шлях кар'єрного просування від студента ВТЕІ КНТЕУ до успішного керівника, про унікальний досвід та практичні поради з перших вуст, максимально різноманітний та практичний контент, про нові можливості управління виробничими підприємствами, про досвід роботи у секторі міжнародної торгівлі промисловими товарами, найкращі кейси від мега успішних випускників Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Учасниками відкритого засідання були здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ, науково-педагогічні працівники інституту, учні Вінницького Вищого професійного училища.
Щиро дякуємо шановним випускникам за обмін досвідом, розповіді про практичні ситуації в поєднанні з їх вирішенням, практичні поради молоді щодо підвищення професійного рівня!
Бажаємо міцного здоров'я, щастя, натхнення в роботі, успіхів у всіх починаннях!!!

18 листопада 2019 року в актовій залі корпусу 4 Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ відбувся святковий концерт до «Дня народження» факультету економіки, менеджменту та права «Оскар на ФЕМПі».
Під час концертної програми, студенти спеціальностей «Менеджмент», «Міжнародна економіка», «Право» та «Публічне управління та адміністрування» продемонстрували свої короткометражні стрічки: «Мафія економістів», «Так починається історія кожної успішної людини», «Случайности не случайны», «Pravovik Institut», які були присвячені їхнім майбутнім професіям.

ФОТОЗВІТ