Шановні працівники, студенти та друзі
Вінницького торговельно – економічного інституту КНТЕУ!

Вітаю вас зі світлим святом Української державності – Днем Незалежності!
Це не просто День народження держави, а День пам’яті про цілі покоління наших предків та День, коли варто думати про нашу відповідальність перед нащадками.
Щиро бажаю миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі!

 
Директор ВТЕІ КНТЕУ
Наталія Замкова
 

Шановні колеги та друзі ВТЕІ КНТЕУ!

Щиро вітаю з Днем працівника торгівлі, який щороку в Україні відзначають в останню неділю липня!
Торгівля в Україні є однією з провідних сфер економічної діяльності та виступає лідером за внеском у ВВП: впродовж 2012-2018 рр. частка торгівлі у ВВП країни складала 12,9-14,7%.
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету свій значний внесок у розвиток торговельної галузі здійснює шляхом виховання гідних кадрів: фінансистів, економістів, бухгалтерів, менеджерів, маркетологів, товарознавців, юристів.
Зичу усім міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, душевної гармонії, стабільності та нових професійних досягнень, надійних ділових партнерів та зростання добробуту! Нехай ваша праця приносить людям радість, і у відповідь ви завжди отримуєте тільки подяки та радісні посмішки!

 
Директор ВТЕІ КНТЕУ
Наталія Замкова