13 січня 2017 року відбулось засідання громадської дорадчої комісії при Департаменті освіти і науки під головуванням заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка. На засіданні були розглянуті попередні конкурсні пропозиції обсягу прийому/випуску за державним замовленням фахівців з вищою освітою на 2017 рік вищими навчальними закладами області.
Комісією у складі представників Департаменту освіти і науки, Вінницького обласного центру зайнятості, рад ректорів та директорів університетів та коледжів, студентського парламенту Вінниччини були розглянуті запропоновані навчальними закладами показники.

Шановні викладачі, співробітники та студенти, щиро вітаю вас з наступаючими новорічними святами!

2016 рік був насичений напруженою працею та глибокими за змістом звершеннями. Він подарував нам багато нових знайомств, відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ - велика сім’я, могутня освітянська спільнота. Вірю, що спільними зусиллями ми і надалі будемо демонструвати свій потужний професійний рівень, високі стандарти якості підготовки фахівців, формувати позитивний імідж інституту на теренах Вінниччини та всієї України.
Сподіваюсь, наступаючий 2017 рік виправдає усі Ваші надії і прагнення, принесе здоров’я і добробут Вашим сім’ям, буде щедрим для кожного з Вас на цікаві плани, наукові та творчі здобутки, життєві перемоги!
Нехай святкова різдвяна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради розвитку нашого навчального закладу!
Миру, злагоди, достатку та радості Вам і Вашим родинам!
Щасливого Нового року та веселих свят!

З найкращими побажаннями,
Директор ВТЕІ КНТЕУ
Н.Л. Замкова