20 вересня 2017 року для студентів 3 та 4 курсів спеціальностей «Менеджмент» та «Міжнародна економіка» відбулась зустріч з представниками українського представництва компанії Jabil, що є світовим лідером виробництва електроніки. Під час зустрічі студенти мали змогу ознайомитись з напрямками роботи компанії та поставити питання начальнику відділу постачання - Сергію Митропольському та начальнику відділу планування - Марині Костик.
Також, для студентів нашого інституту, було проведено інтерактивний воркшоп.

20 вересня 2017 року у м. Вінниця на Європейській площі відбулося святкування Міжнародного дня студентського спорту до якого були залучені студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. На святі спорту виступив народний театр сучасного танцю «Ритм серця».
По закінченню святкової програми відбулося нагородження переможців ХІІІ літньої Універсіади серед вищих навчальних закладів Вінницької області, у якій наш інститут зайняв І місце в загальнокомандному заліку серед ВНЗ 2 групи, за що був нагороджений кубком та грамотою. За активну участь у святкуванні студентів також було нагороджено футбольним м’ячем.