22 жовтня 2021 року випускниця ВТЕІ КНТЕУ спеціальності «Товарознавство і комерційна діяльність» Янчик Марія Володимирівна провела майстер-клас на тему: «Вплив харчових добавок на споживні властивості продуктів харчування» для здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Марія – доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри експертизи харчових продуктів Національного університету харчових технологій, м. Київ; експерт з якості та безпечності харчових продуктів на національному телебаченні.
Вона розповіла про історію виникнення, функції, класифікацію, вплив харчових добавок на організм. Особливу увагу зосередила на негативному впливі деяких харчових добавок та їх небезпечних поєднаннях.
Марія також відповіла на запитання здобувачів, пов’язані із можливістю тестування та перспективами використання харчових добавок.
Дякуємо Марії за цікаву та корисну доповідь, інформацію, яку студенти зможуть використати у подальшій своїй професійній діяльності. Завжди раді випускникам ВТЕІ КНТЕУ!

21 жовтня 2021 року кафедрою товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва в рамках Днів факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування була здійснена зустріч на торговельному підприємстві «Сільпо» з виконавчим директором Татарчук Ольгою Юріївною.
В заході взяли участь доценти Сіренко С.О., Паламарчук В.І. та здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» ВТЕІ КНТЕУ групи ПТБД-21д спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Виконавчий директор Татарчук О.Ю. ознайомила студентів з асортиментом продукції власного виробництва, презентувала нові види торговельного обладнання, акцентувала увагу на нових логістичних схемах товарів.
Студенти мали можливість здійснити дегустацію харчових продуктів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

21 жовтня 2021 року студенти Дриль Альона (ПР-11), Іванов Артем (ЕП-41) та Джигирис Ігор (ЕП-41) у складі збірної команди інституту взяли участь у змаганнях з шахів, що відбулися в рамках ІІ етапу ХVІІ Літньої Універсіади Вінницької області з шахів. Серед ЗВО області наша команда посіла V місце. Вітаємо учасників змагань та бажаємо успіхів у майбутньому!