8 грудня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті проходила 1/4 Фестивалю ІV сезону «Ліги КВН КНТЕУ за Кубок Ректора», в якому змагались 15 веселих команд із різних міст України: Києва, Вінниці, Житомира, Харкова, Ужгорода.

Заслужену перемогу здобула команда – «Збірна Торгового» Вінницького торговельно-економічного інституту. Колектив інституту пишається своїми веселими, кмітливими та винахідливими студентами!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ 1/4 ФЕСТИВАЛЮ ІV СЕЗОНУ "ЛІГИ КВН КНТЕУ ЗА КУБОК РЕКТОРА"! БАЖАЄМО ТВОРЧОЇ НАСНАГИ, ЗВЕЛИЧУВАТИ ТА ПРИМНОЖУВАТИ СЛАВУ ВТЕІ КНТЕУ!

8 грудня 2016 року в читальній залі №1 відбулась зустріч студентів факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування гр.ГРС-11(куратор Лук’янець А.В.) з майстринею слова, вінницькою поетесою і письменницею, фольклористкою, краєзнавцем, заступником головного редактора журналу «Вінницький край», членом Національної спілки письменників України, заслуженим працівником культури України Валентиною Сторожук.
Учасники заходу знайомились з новими книгами авторки, спілкувалися з письменницею, слухали поезії у її виконані, а також переглянули відеопрезентацію про багатогранну творчість Валентини Сторожук та буктрейлер на книгу «Переклад з ластовиної», підготовлені працівниками бібліотеки. Захід відбувся у вигляді діалогу, прозвучало чимало запитань щодо творчих і людських уподобань авторки, її поглядів на сучасну українську літературу.
Сподіваємось, що зустріч з Валентиною Сторожук залишила в студентських серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати її твори, які є у фондах книгозбірні.