10 серпня у Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ здійснив робочий візит заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов. В рамках зустрічі Олексій Іванович ознайомився з навчальною та матеріально-технічною базою інституту, перевірив стан укриттів, відвідав Музей грошей та поспілкувався з колективом, відповівши на актуальні питання у сфері вищоі освіти.
Науковці інституту презентували власну розробку - автоматизовану систему управління навчальним процесом SEL (Smart Electronic Learning), її особливості, переваги і можливості для кожного працівника та студента.

8 серпня 2022 року весь український народ відзначає День Військ зв'язку Збройних сил України - професійне свято військових зв'язківців. До проведення святкового дійства, організованого Вінницьким обласним центром культури «Щедрик», долучилися і наші талановиті артисти Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ. Керівники театру пісні «СТЕП» - Вікторія Гнатюк та Аліна Барановська (учасниці телевізійного вокального шоу «Голос країни»), а також учасниці театру пісні Вінницького торговельно-економічного інституту - студентки Анастасія Рабозей та Анастасія Моргунова (дует «Крила») зігріли військових щирими музичними вітаннями, словами вдячності та побажали Миру і Перемоги.

Експертна комісія Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ провела заключні майстер-класи з написання мотиваційного листа. Усі охочі вступники та їх батьки могли взяти участь у заході та познайомитися детальніше з нововведенням вступної кампанії 2022 року. Особливості структури і змісту, критерії оцінювання, опис кожної освітньої програми, аналіз помилок, допоміжні джерела та цікаві факти – такі корисні й пізнавальні матеріали отримали учасники майстер-класів. Також вступники могли отримати відповіді на всі свої запитання і додаткові поради від експертів.
Сподіваємося, що здобуті знання стануть у нагоді кожному абітурієнту. Дякуємо, що завітали до нас!
З нетерпінням чекаємо вас на навчання у ВТЕІ ДТЕУ!