26 травня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу та реклами і здобувачі ОП «Маркетинг» ВТЕІ ДТЕУ брали участь в онлайн-івенті «Працюймо, підтримуємо, не здаємось: що на часі для українського бізнесу» від Агенції digital-маркетингу Inweb.
Під час онлайн-івенту були детально розглянуті питання: - Реклама — зброя українського бізнесу. Чому зараз і що змінилось? - Соціальні мережі, складнощі просування під час війни – що потрібно знати. - Соціально корисна діяльність та бізнес із програмою Google Ad Grants. - Адаптація бізнесу, співпраця з партнерами, донори та програми підтримки для МСБ. - Як допомагає бізнес бізнесу в реаліях війни. Кооперенція. Закарпатський бізнес-тил.
Отже, сьогодні перед українськими підприємцями стоїть важлива задача – бути надійним тилом. Бізнес має працювати, щоб працювала національна економіка. Працюємо разом!!!
Дякуємо спікерам та Агенції digital-маркетингу Inweb за нові знання, актуальну, цікаву та корисну інформацію.

25 травня 2022 року кафедрою товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва дистанційно онлайн на платформі Zoom було проведено студентський круглий стіл на тему «Модифікація та диверсифікація асортименту товарів як чинники задоволення потреб споживачів».
У круглому столі взяли участь 21 особа, серед них здобувачі груп ПТБД-11д, ПТБД-21д, ТКЛ-31д, ТКЛ-41д; директор ТОВ «Лордекс менеджмент груп» Мамчур Василь; доктор філософії, директор ПП «Культтовари-Вінниця» Гавенко Михайло; директор Салону-магазину «Люксоптика» Матяш Людмила; науково-педагогічні працівники кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва викладачі.

24 травня 2022 року здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники брали участь у відкритому вебінарі «Відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану», який проходив за підтримки USAID, з метою допомоги бізнесу і ЗСУ.
Слухачі заходу дізналися про практичні рішення вітчизняних підприємств з оптимізації складської логістики з урахуванням реальних змін в умовах воєнного положення та зрозуміли, на скільки важливо вчасно оптимізувати ланцюги постачання товарів в умовах війни. Цікавою для учасників вебінару стала інформація щодо оптимізації складської логістики в харчовій промисловості задля продовольчої безпеки в Україні та світі.
Щиро дякуємо за фахові поради щодо ефективного відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану.