15 квітня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь в онлайн-вебінарі «Туризм в умовах Пандемії», організованому ГО «Business People Club». Доповідачем на заході виступив Сергій Толстіхін - експерт з розвитку туризму в громадах, веломандрівник, який відвідав 31 країну на велосипеді, креатор проєкту Green Ways - Зелені стежки України, координатор Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Хмельницькій області, власник садиби "Дім мандрівника", проєктний менеджер Агенції сталого розвитку "Астар", комунікаційний координатор Всеукраїнської ініціативи "Активна Громада".
Головну увагу С. Толстіхін звернув на стан, тенденції, проблеми та перспективи розвитку зеленого туризму в Україні. В умовах коронавірусної пандемії та спричиненими нею численними обмеженнями, в ч. т. обмеженістю / неможливістю для багатьох українців виїжджати на відпочинок за кордон, зелений туризм набув значних передумов для розвитку, відтак тематика виступу, безумовно, виявилася актуальною як для споживачів послуг у сфері зеленого туризму, так і для тих, хто бере участь у їх створенні та наданні.
Презентована інформація, креативні ідеї та авторський погляд на можливості використання наявного потенціалу для розвитку зеленого туризму є на часі та можуть бути використані в навчальному процесі.

15 квітня 2021 року в рамках проведення тижня обліково-фінансового кафедра іноземної філології та перекладу провела зумінар «Онлайн-платформи у вивченні іноземних мов».
Як обрати якісну онлайн-платформу? Як зробити ії надійнним помічником? Чи завжди мережеві технології є інноваційними?
Ці питання були основними для учасників зумінару, який кафедра іноземної філології та перекладу змодерувала для нинішніх та майбутніх студентів спеціальності «Філологія».
Дякуємо нашим спікерам – Мєдвєдевій Світлані та Валентині Байді за надзвичайно корисну інформацію!!!!
Дякуємо Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжу та особисто Олені Пиндик за участь та небайдужість до проблем, що обговорювалися.

14 квітня 2021 року директор інституту Наталя Замкова, завідувач кафедри права Тетяна Сухоребра та доцент кафедри права Ірина Білоус брали участь у міжнародній конференції «Служба волонтерів як необхідна складова надання сервісів для вразливих груп користувачів суду», організованій Проєктом ЄС «Право-Justice» в межах реалізації нової фази Ініціативи «Модельні суди». Під час конференції було презентовано службу волонтерів як необхідну складову надання сервісів для вразливих груп населення та був представлений литовський досвід провадження волонтерських сервісів у судах. Учасники також обмінялись досвідом щодо впровадження Служби волонтерів в українських судах.
На міжнародній конференції керівник апарату Вінницького апеляційного суду Наталя Король розповіла про зародження і становлення служби волонтерів у Вінницькому апеляційному суді: від підписання меморандуму про співпрацю з Вінницьким торговельно-економічним інститутом до початку роботи, та презентувала роботу студентів правників ВТЕІ КНТЕУ, які з 1 березня 2021 працюють судовими волонтерами у суді.
Завершилася онлайн-зустріч офіційною церемонією підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницьким апеляційним судом, Вінницьким міським судом, Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.