Шановні працівники сфери торгівлі!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника торгівлі!

З давніх часів торгівля була однією з найважливіших сфер у житті суспільства. Сьогодні життя повноцінної держави неможливо уявити без розвинених торговельних відносин, а повсякденне життя кожної людини – осторонь від торгівлі.
Прийміть слова вдячності за активність, підприємницький дух та високі стандарти роботи. Бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, стабільності та нових професійних досягнень, надійних ділових партнерів і вдячних покупців, високого споживчого попиту, сприятливого бізнес-середовища для ведення торговельної діяльності. Нехай ваша праця приносить людям користь, а вам – задоволення та позитивні емоції.
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, як профільний заклад вищої освіти, зобов’язується здійснювати значний внесок у розвиток торговельної галузі шляхом виховання висококваліфікованих фахівців, які працюватимуть задля благополуччя та розвитку України.

 
Доктор філософських наук,
професор, заслужений працівник
освіти України,
директор ВТЕІ КНТЕУ
Наталія ЗАМКОВА
 

21 липня 2021 року науково-педагогічні працівники Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ брали участь у Міжнародному форумі «Інвестуй у Вінниччину», що проходив у м.Козятин. Мета заходу - створення умов для обміну актуальною інформацією щодо передового досвіду реалізації інвестиційних і реінвестиційних проєктів.
Учасниками Форуму були керівництво області, депутати обласної Ради, представники Дипломатичного корпусу, Офісу Реформ, органів місцевого самоврядування, науковці, представники закордонного і українського бізнесу.
Для покращення економічного та інвестиційного потенціалу регіону було підписано тристоронній меморандум між Вінницькою обласною радою, Вінницькою облдержадміністрацією та АТ «Укрзалізниця».
На форумі діалог між учасниками здійснювався під час роботи трьох дискусійних панелей:
Панель 1 – Закордонні інвестиції і комфортні громади: як побудувати комфортний та ефективний діалог, під час якої спікери обговорювали діяльність підприємств з польськими інвестиціями на території Вінницької, Житомирської, Хмельницької і Чернівецької областей; Шведський та Австрійський досвід реалізації інвестиційних проєктів в Україні; визначили роль Польщі як торговельного партнера і перспективного напрямку інвестицій для українського Бізнесу; розглянули законодавчі аспекти формування індустріальних парків, що стануть якісними інвестиційними продуктами, привабливими для іноземних інвесторів.

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ВТЕІ КНТЕУ 6 липня 2021 року взяли участь в установчій конференції проєкту «Дослідження гастроспадшини України: традиції гостинності та культури приготування страв як основа для розвитку креативних індустрій регіонів». Організована Українським центром культурних досліджень за підтримки Українського культурного фонду та партнерської участі Міністерства культури та інформаційної політики України, Українського інституту та Всеукраїнської асоціації громад, конференція об’єднала провідних фахівців у сфері гастродосліджень, які презентували напрацьовані по регіонам України кулінарні історії та унікальні рецептури приготування традиційних національних страв. Виступи запрошених спікерів вкотре засвідчили, що багата гастроспадщина регіонів України, безсумнівно, є тим колосальним ресурсом, який може та повинен бути використаний індустрією гостинності як потужний ресурс для розвитку внутрішнього туризму, а також залучення в Україну іноземних туристів. Захід, безсумнівно, виявився на часі, про що свідчить як репрезентативне коло учасників, так і проблеми, винесені доповідачами на обговорення.