27 квітня 2017 року в читальному залі №3 ВТЕІ КНТЕУ був проведений майстер клас на тему: «Патентний тролінг як прояв недобросовісної конкуренції» Патентним повіреним України, начальником відділу зовнішньоекономічних зв’язків і перекладів Вінницької торгово-промислової палати Ігорем Анатолійовичем Шевченко для студентів спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Менеджмент організації торгівлі». Ігор Анатолійович акцентував увагу на тому, що інтелектуальна власність сьогодні є одним з найцінніших активів в сучасному світі, а вартість багатьох підприємств гуртується на інтелектуальній власності.

27 квітня 2017 року кафедрою фінансів було організовано міжвузівський круглий стіл на тему: «Бюджетна система України в умовах децентралізації», учасниками якого були представники Департаменту фінансів Вінницької обласної адміністрації та Вінницького національного аграрного університету. На заході були присутні декан обліково-фінансово факультету Бондаренко В.М., викладачі кафедри фінансів та здобувачі вищої освіти спеціальності «Фінанси і кредит».
Своїми знаннями та практичними вміннями поділився із присутніми начальник управління фінансового інформаційного та господарського забезпечення, головний бухгалтер Департаменту фінансів ВОДА Цехановський І.Л.
Жвавий інтерес викликала доповідь професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування ВНАУ Польової О. Л. на тему «Фінансові аспекти розвитку аграрного підприємництва в умовах децентралізації».
Учасники дискусії висловили сподівання щодо подальшої співпраці у сфері науки, та запропонували і надалі приймати участь у наступних засіданнях, що будуть організовуватись на базі Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.