Дорогі першокурсники!

Прийміть найщиріші вітання – ви стали студентами Вінницького торговельно-економічного інституту – структурного підрозділу Київського національного торговельно-економічного університету, який є одним з найбільш потужних навчальних закладів України та за результатами вступної кампанії вкотре входить у п’ятірку найпопулярніших ЗВО країни, підтверджуючи позиції лідера національної освіти, визнання та прихильність абітурієнтів.

Бути студентом Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – це відповідальна і почесна місія. Перед вами відкриті безмежні перспективи для творчості та саморозвитку. Попереду на вас чекають цікаві проекти, неймовірні відкриття та незабутні зустрічі.

Сподіваюсь, що кожен з нових членів нашої торговельно-економічної родини швидко адаптується, відчує себе її невід’ємною частиною і буде примножувати успіхи, славу та авторитет Alma-mater своїми міцними знаннями і численними талантами.

Впевнена, ви пишатиметесь тим, що навчаєтесь в одному з найпотужніших вищих навчальних закладів Вінниччини! А в майбутньому з гордістю будете носити почесне звання Випускника Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету!

 
З повагою
директор інституту,
доктор філософських наук, професор,
Заслужений працівник освіти України
Наталія Замкова