Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати новий досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя членів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху!!!
24 червня 2021 року слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі «Customer Journey: не все включено. Як вирішувати проблеми бізнесу та уникати помилок» від провідної у світі дослідницької компанії – Kantar, який проводив Кирило Єжов - New Product Development Director Kantar Ukraine.
Учасники вебінару мали можливість ознайомитися з сучасним інструментом маркетингових досліджень «Customer Journey» та підвищити свій професійний рівень!
Щиро дякуємо команді дослідницької компанії – Kantar, спікеру Кирилу Єжову за обмін досвідом та можливість брати участь у заході практичного спрямування.
В теперішній ситуації найцінніше - це обмін інформацією, колаборація та якісний діалог!
Тож, лідери Бізнес-школи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ скористалися новими можливостями, щоб отримати нові знання, досвід та підвищити професійний рівень!