Уже стало традицією, що кожного року талановите студентство закладів вищої освіти виборює призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Фінанси, облік та оподаткування: сучасні тренди та виклики».
За підтримки начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області - Миколи Суржикова та директора Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ - Наталії Замкової, цьогорічні учасники від Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного аграрного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та Поліського національного університету, розподілили між собою призові місця.
Відтак, 22 червня 2021 року керівництво Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області запросило переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт до Центру обслуговування платників податків для нагородження грамотами. Заступник начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Ігор Бондар, вітаючи конкурсантів, подякував кожному учаснику за активну життєву позицію та змістовні конкурсні роботи, адже приємно, що сучасна молодь прагне долучитися до справи державотворення та готова запропонувати власне бачення розвитку фінансової та податкової системи в Україні.

У ході зустрічі переможці конкурсу були ознайомленні із роботою залу №1 «Надання адміністративних послуг», №2 «Прийому податкової звітності та вхідної кореспонденції» та №3 «Обслуговування платників податків» Центру обслуговування платників Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області.
Колектив Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ отримав подяку від Головного управління Державної податкової служби України у Вінницькій області в особі начальника Миколи Суржикова за активну участь у вихованні податкової культури молоді та становленні громадянського суспільства і сподівається на подальшу співпрацю.