Здобувати юридичну освіту у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати новий досвід, знання та враження – це не мрія, а реальність, яка стала частиною життя студентів – правників. 30 серпня у приміщенні першого корпусу відбулася зустріч студентів-юристів 1-4 курсів з поліцейськими Канади, що, наразі перебувають з навчальною місією в Управлінні патрульної поліції Вінницької області. Чотири чарівні поліціянтки, які представляють різні підрозділи поліції Канади, розповіли про практичні аспекти правоохоронної діяльності цієї країни. З перших вуст слухачі мали можливість почути про мотивацію обрання професії поліцейського, особливості отримання та застосування професійних знань і навичок, необхідні морально-ділові якості для виконання завдань з охорони правопорядку.
Також слухачів цікавили питання правової регламентації діяльності поліції в Канаді, дотримання гендерної рівності та шляхи подолання стресових ситуацій, а також вимоги, що висуваються до кандидатів на службу до поліції.
Щиро дякуємо Управлінню патрульної поліції Вінницької області за можливість для наших майбутніх юристів отримати цікавий досвід та практичні поради від іноземних правоохоронців.