15 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти освітньої програми «Соціальне забезпечення» освітнього ступеня «Бакалавр» брали участь у виїзному засіданні Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ, що проходило на базі Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ. Учасників виїзного засідання привітно зустріла Начальник Управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ – Комісарчук Майя Іллівна.
Майя Іллівна розповіла про практичні аспекти діяльності управління, основні цілі та завдання. Серед них визначила наступні:
-організація роботи із забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації;
-встановлення статусу особам, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи;
-організація роботи із забезпечення реабілітації дітям з інвалідністю;
-забезпечення методичного супроводу неповнолітніх недієздатних осіб;
-координація роботи закладів, що утримують людей позбавлених волі, забезпечення роботи спостережної комісії;
-організація роботи з поселення до будинків інтернатів;
-координація роботи в центрах надання соціальних послуг та територіальних центрах.

Цікавою для слухачів була інформація про новий проєкт «Інтегрована модель надання соціальних послуг», який реалізовується за участю Управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ, центрами надання соціальних послуг та територіальними центрами. В основі інтегрованої моделі надання соціальних послуг лежить розуміння проблем і потреб сім’ї, яка має осіб з особливим потребами. Відповідно фахівцями розробляється програма надання базових соціальних послуг сім’ї, в результаті якої вона успішно виходить із складних обставин, вирішуються всі її проблеми.
Начальник управління звернула увагу слухачів Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ на те, що на кожну соціальну послугу існують стандарти.
Щиро дякуємо колективу Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, колективу Управління розвитку соціальних послуг та взаємодії з ОТГ, особисто Майї КОМІСАРЧУК, за обмін досвідом, за практичні поради щодо формування професійних навичок під час навчання за освітньою програмою «Соціальне забезпечення».