У суботу, 23 жовтня 2021 року, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ гостинно відчинив двері для більше 200 потенційних абітурієнтів та їхніх батьків.
Сьогодні ВТЕІ КНТЕУ – це відомий на Вінниччині бренд з високими рейтингами, а запорука успіху у тому, що в інституті працюють висококваліфіковані викладачі, навчаються кращі студенти та панує корпоративний дух.
Захід почався із вітального слова директора інституту, доктора філософських наук, професора, заслуженого працівника освіти України, Наталії Замкової, яка розповіла про місію, цілі, принципи та досягнення ВТЕІ КНТЕУ, а також про кадровий склад, структуру, матеріально-технічну базу, навчання та науку, що являються платформою для комунікації держави, бізнесу та громадськості.
Також цікавою для абітурієнтів та їх батьків була інформація про практику, творчість, дозвілля та спортивні досягнення студентів інституту.
Із особливостями Вступної кампанії 2022 року та підготовки до ЗНО всіх присутніх ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Інна Гулівата.
Також абітурієнти та їх батьки мали змогу насолодитися цікавими та драйвовими художніми номерами від представників відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів, де кожен має можливість розкрити свій талант.

ФОТОЗВІТ

По завершенню офіційної частини усі присутні відвідали презентації спеціальностей ВТЕІ КНТЕУ аби визначитися із майбутньою професією та пріоритетами вступу.
Також було представлено спортивне життя інституту, адже наші студенти мають змогу не просто відвідувати заняття, а займатися в одній із восьми секцій під керівництвом майстрів спорту.
Пізніше для гостей ВТЕІ КНТЕУ була проведена екскурсія головним корпусом інституту, що є історичною будівлею, в якій наприкінці ХІХ– на початку ХХ ст. розміщувалося реальне училище та де склав іспит на звання народного вчителя сам М. М. Коцюбинський, а також до Музею грошей, де представлені цікаві та цінні експонати, що відображають розвиток грошей і грошового обігу України та світі.
Загалом, День відкритих дверей у ВТЕІ КНТЕУ пройшов у теплій, дружній атмосфері, а цікава захоплива мандрівка інститутом стала чудовою можливістю для абітурієнтів впевнитися в унікальності ВТЕІ КНТЕУ та остаточно визначитися з вибором навчального закладу. Щирий прийом та доброзичливе ставлення згуртованого колективу Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету справили позитивне враження на гостей. Відтак, із навчального закладу абітурієнти йшли з надією повернутися сюди вже у статусі студентів.