17 травня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу та реклами і здобувачі ОП «Маркетинг» ВТЕІ ДТЕУ брали участь в онлайн тренінгу-практикумі «Результативний маркетинг у соцмережах Facebook & Instagram. Частина 1» від Яана Круусмана – провідного естонського експерта із маркетингу в соціальних мережах, засновника компанії 7Blaze Social.
Тренінг-практикум проходив в рамках проєкту UArt’n’Business, який фінансується Програмою розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги МЗС Естонії.
Під час тренінг-практикуму були детально висвітлені основи маркетингу в соціальній мережі Facebook, розкриті інструменти щодо створення якісного контенту, сприяння підвищенню обсягу трафіку, вивчення ринку, залучення потенційних клієнтів, формування лояльності споживачів, сприяння розвитку ділового партнерства, зниження витрат на маркетинг та підвищення обсягів продажів.

Перша частина тренінг-практикуму сформувала в учасників розуміння того, що застосування інструментів рекламування в соціальних мережах допоможе українському бізнесу підвищити ефективність діяльності на вітчизняному та зарубіжних ринках.
Далі буде….