Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

28 лютого 2024 року для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 181 «Харчові технології» ОС «бакалавр», «магістр» проведено гостьову лекцію на тему «Інноваційні технології у виробництві крафтових м’ясних та ковбасних виробів». У якості запрошеного лектора виступив Сергій Сюмка – головний технолог селянського фермерського господарства «Діброва» (м. Тернопіль).

У ході лекції було представлено історію започаткування та розвитку СФГ «Діброва», асортимент продукції, особливості рецептур та технологічних процесів її виробництва. Значну увагу було звернуто на питання якості та безпечності продукції, вимоги до сировини, з якої вона виробляється. Зазнали презентації також обладнання та технологічні інновації, які використовуються підприємством.
Науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, здобувачі вищої освіти щиро дякують Сергію Сюмці за змістовну лекцію та готовність ділитися знаннями та професійним досвідом.