Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

9 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти за спеціальностями 075 «Маркетинг», 181 «Харчові технології», 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм»/«Туризм і рекреація» ОС «бакалавр», «магістр» було проведено тренінг від Віктора Замрія на тему: «Особистий бренд та особливості його використання в індустрії гостинності».

Відомий український блогер та оглядач у Вінниці Віктор Замрій має понад 110 тисяч підписників у TikTok, 46 тисяч в Instagram та 65 мільйонів переглядів у TikTok. Менше ніж за рік він відзняв понад 300 випусків своїх оглядів.
Працював з такими потужними компаніями, як Mc Donald’s, МЕТРО, Jysk, Автомир, L’Апец, Terminus, Білозгар, М’ясний Майстер, Everest, Галя Балувана, Альтамедика, Karcher, Smart Cinema та інші. Власник туристичної агенції Vibe to Fly, яка входить в 100 найкращих туристичних агенств України. Активний волонтер, у якого оголошені збори закриваються за лічені дні.
Віктор поділився зі студентами своїм досвідом роботи блогером, розповів про те, як йому вдалося за короткий час стати одним з найпопулярніших оглядачів у Вінниці. Він також дав поради студентам, які хочуть розпочати свою кар'єру в цій сфері та презентував власний курс.
Студенти були дуже вражені зустріччю, отримали багато корисної інформації та порад, які допоможуть їм у майбутньому. Раді, що завітали!