Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

9 квітня 2024 року у рамках вивчення освітньої компоненти «Організація туризму» здобувачі вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм» відвідали артпростір «ЕтноЧари». Розпочавши свою роботи восени 2023 р., мистецький простір має на меті популяризацію та ознайомлення гостей з історичними осередками кераміки Поділля.

У ході візиту здобувачі вищої освіти познайомилися з засновницею закладу та майстринею гончарної справи Вікторією Ніколаєвою, яка розповіла історію становлення та розвитку гончарства на Поділлі, поділилася секретами гончарного виробництва та продемонструвала свою майстерність у цій справі.
Здобувачі вищої освіти та колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи висловлює слова вдячності Вікторії Ніколаєвій особисто за можливість ознайомитися з артпростором «ЕтноЧари» та представленими у ньому зразками кераміки Поділля і розширити таким чином знання щодо туристичних ресурсів м. Вінниці та регіону загалом.