Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

10 квітня 2024 р. для здобувачів вищої освіти за спеціальностями 242 «Туризм» / «Туризм і рекреація», 241 «Готельно-ресторанна справа»», 181 «Харчові технології» проведено гостьову лекцію на тему «Міжнародні кар’єрні можливості».

Перед присутніми виступили здобувачі вищої освіти Аміна Попеско та Тетяна Кривенька та розповіли про власний досвід участі в програмах практичної підготовки на курортах Туреччини та Болгарії. Доповідачки зазначили, що закордонна практика дозволяє здобувачам ознайомитись особливостями роботи в закладах індустрії гостинності зарубіжних країн та отримати безцінний досвід. Важливо, що бази практики, - констатували дівчата, - надають практикантам можливість безкоштовного навчання, проживання та триразового харчування.
Крім конкретних кейсів, характерних практичній підготовці закордоном, дівчата розповіли про власні враження від практики, а також наголосили на важливості досвіду практичної підготовки в зарубіжних країнах для професійного становлення та зростання.