Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

За ініціативи кафедри фінансів Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ на базі Вінницької обласної універсальної бібліотека ім.В.Отамановського доцентом кафедри Тімошенко Н.М. проведено тренінг з фінансової інклюзії "Платіжна безпека" для осіб старшої вікової категорії. Фінансовий сектор країни - це основа сталого розвитку та відновлення економіки.

Національний банк України вбачає подолання проблем з подоланням прогалин в фінансовій інклюзії, як один із перспективних напрямів зміцнення фінансової системи України. Індекс фінансової грамотності українців становить 12,3 бала — це лише 58 % від максимального значення (21 бал) та є меншим від мінімального цільового рівня, рекомендованого ОЕСР (14 балів). За дослідженнями Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору» у співпраці з Національним банком України найбільш вразливою групою у є група респондентів старше 60 років. Використовуючи матеріали НБУ на тренінгу було розглянуто види платіжних шахрайств та методи захисту від таких дій. Разом із учасниками тренінгу перевірили на практичних завданнях їх знання з фінансової безпеки та протренувати їх дії під час настання підозрілих ситуацій.