Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

У квітні 2024 року відбулася заключна зустріч в рамках проєкту «Надзвичайна підтримка України» та програми «Стійкість», які фінансуються Європейським Союзом і виконуються ERIM International (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі.

Альона Танасійчук, керівник проєкту «Дослідження соціально-економічного становища та потреб ВПО у Вінниці та Вінницькій області», керівник Вінницького відокремленого підрозділу ГО «Українська Асоціація Маркетингу», професор кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, керівник Бізнес школи ВТЕІ ДТЕУ презентувала результати проєкту, реалізованого в рамках цієї програми. В результаті реалізації проєкту було здійснено вивчення стану соціально-економічного становища ВПО у Вінницькому регіоні на основі офіційних даних, задоволеність потреб ВПО та з’ясування проблемних питань у соціально-економічній сфері, здійснено систематизацію інформації про зацікавлених сторін, що здійснюють підтримку ВПО у Вінницькому регіоні. Учасники заходу отримали посилання на аналітичний звіт за результатами дослідження, який можуть використовувати в своїй роботі.
Також було визначено виклики, які виникали під час реалізації проєкту: залучення до проєкту абсолютно різних респондентів, оскільки важливо було опитати і представників органів місцевої влади та самоврядування і підприємців, що релокували/започаткували свій бізнес і багатодітну матір неповнолітніх дітей, яка проживає у невеликих містах/сільській місцевості, представників міжнародних гуманітарних та всеукраїнських чи місцевих громадських організацій, що займаються підтримкою ВПО.
Керівник проєкту проаналізувала виклики, які вдалося подолати команді дослідників через запрошення респондентів з числа внутрішньо переміщених осіб через різні канали комунікацій: надсиланням реєстраційної форми в цільові групи, розміщення інформації у соціальних мережах з метою досягнення об'єктивності результатів дослідження; завдяки сформованій позитивній репутації ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та активній громадянській позиції її представників у Вінниці та Вінницькій області; завдяки популярності інтеграційних зустрічей для ВПО та інших заходів соціально-гуманітарного спрямування, які проводились у Вінниці та Вінницькій області представниками УАМ в рамках грантових проектів.
Важливим моментом заключної зустрічі було те, що команди партнери мали можливість презентувати ідеї для наступних спільних проектів та очікувані результати від впровадження.
Дякуємо команді ERIM за зацікавленість, конструктивний діалог та підтримку під час реалізації проєктів.