Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

На Вінниччині пройшла серія чотирьох дводенних воркшопів на тему «Формування системи забезпечення захисту і покращення здоров’я дітей шляхом впровадження міжнародних стандартів в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки» для зацікавлених учасників процесу впровадження стандартів в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки з Вінницької, Кіровоградської, Черкаської та Хмельницької громад, як з державного, так і з громадського секторів.

Завданням воркшопів було підвищити обізнаність зацікавлених сторін щодо відповідності існуючих послуг до міжнародних практик та стандартів в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, психосоціальної підтримки (CPMS, Inter Agency Guidelines for Case Management and Child Protection, IASC MHPSS guideline тощо); здійснити аналіз стану та якості надання соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки у громаді. Організація та проведення воркшопів здійснювалася представництвом міжнародної організації Plan International у межах реалізації проєкту «Building, back, better (BBB) – Будуємо, відбудовуємо, покращуємо. Проєкт відновлення та реконструкції інфраструктури, орієнтованої на дітей, в Україні», що фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)».
Організацію та фасилітацію заходів здійснювали провідні фахівці ГО «Українська Асоціація Маркетингу», зокрема
- Ірина Лилик, президент ГО «Українська Асоціація Маркетингу», доцент кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка КНЕУ ім. В. Гетьмана,
- Альона Танасійчук, модератор, експерт, керівник Вінницького відокремленого підрозділу ГО «Українська Асоціація Маркетингу», професор кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, керівник Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ.
Ірина Лилик, президент ГО «Українська Асоціація Маркетингу», у звернені до учасників воркшопів наголошувала на важливості ефективної роботи фахівців в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки в період війни, приводила приклади міжнародних практик в напрямку покращення здоров’я дітей.
До роботи воркшопів долучались представники органів влади та самоврядування з Вінницької, Кіровоградської, Черкаської та Хмельницької громад.
Наталія Замкова, депутат Вінницької обласної Ради, Голова комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту, директор Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, наголошувала на важливості питань забезпечення захисту і покращення здоров’я дітей у територіальній громаді, про проблеми, бар’єри, перешкоди впровадження стандарту в сфері захисту дітей та психічного здоров’я і психосоціальної підтримки.
З вітальним словом до учасників та організаторів воркшопів звернулася Галина Лугова, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яка наголосила, що команда Омбудсмана України є частиною команди виконавців Превентивного плану щодо припинення та запобігання грубим порушенням прав дітей під час збройного конфлікту в Україні, звернула увагу учасників на прямих порушеннях прав дітей України на життя і безпеку, що гарантовані Гаазькими і Женевськими конвенціями та Конвенцією ООН про права дитини.
Під час дводенних воркшопів працювали кращі психологи Вінниччини: - Ірина Чайка, доктор філософії phD з психології, психолог, психолог Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ.
- Красуляк Марина – магістр психології, дитячий психолог Психологічного Центру «FIDES», член Української Асоціації сімейних психологів.
- Сидоренко Жанна – кандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог в напрямку гештальт-терапії та арт-терапії Психологічного Центру «FIDES», член Вінницького осередку УСП та Української асоціації сімейних психологів.
Учасники воркшопу в процесі активного обговорення визначали, які компоненти кращих міжнародних практик можуть бути впровадженні в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, психосоціальної підтримки в Україні під час війни.
Під час воркшопів було обговорено основані на доказах міжнародні практики, представлені стандарти в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, психосоціальної підтримки (CPMS, Inter Agency Guidelines for Case Management and Child Protection, IASC MHPSS guideline, etc.).
Альона Танасійчук, модератор, експерт, керівник Вінницького відокремленого підрозділу ГО «Українська Асоціація Маркетингу», професор кафедри маркетингу та реклами Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, керівник Бізнес-школи ВТЕІ ДТЕУ організувала роботу учасників в групах у форматі «OPEN CALL», де учасники не залежно від виду діяльності та надавача соціальних послуг, якого вони представляють в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, аналізували стан та якість надання соціальних послуг в сфері захисту дітей різними надавачами послуг у Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській та Хмельницькій громадах. Результат роботи в групах дозволив визначити слабкі сторони процесу надання соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, психосоціальної підтримки в Україні під час війни, переглянути практичні кейси, зрозуміти готовність надавачів соціальних послуг до покращення системи соціальних послуг в сфері захисту дітей та психічного здоров’я, психосоціальної підтримки у Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській та Хмельницькій областях.