Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

14 травня 2024 року Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ відвідав Олександр Вешелені – директор Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради та провів для здобувачів вищої освіти гостьову лекцію на тему «Дорога з тисячею імен: Шлях святого Якова як інструмент розвитку культурного і паломницького туризму».

Присутні на лекції здобувачі вищої освіти дізналися історію виникнення та розвитку Шляху святого Якова – напопулярнішого паломницького шляху в світі, яким щороку проходять тисячі пілігрімів.
Оформившись у ІХ ст., станом на тепер Шлях святого Якова включений до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Починаючись у різних куточках Європи, цей Шлях веде до однієї з трьох головних католицьких святинь – іспанського міста м. Сантьяґо-де-Компостела, в якому знаходяться мощі апостола Якова. В останній день мандрівки пілігрими слухають службу в місцевому соборі та отримують свої завітні сертифікати. Українська сторінка історії Шляху святого Якова розпочалася у 2015 р., коли з’явився перший його відрізок, який поєднав м. Львів з с. Шегині. У 2021 р. з’явився подільський Шлях святого Якова – він починається у м. Вінниця та поєднує Вінницьку і Хмельницьку області, нараховуючи при цьому 252 км. Пан Олександр значну увагу в своєму виступі приділив саме цій сторінці історії Шляху. Увазі присутніх було презентовано маршрут Шляху та визначні пам’ятки, які на ньому розміщені, умови реєстрації та проходження маршруту, досвід людей, які пройшли Шлях, та їхні враження від цього. Викладений матеріал та атмосфера, сформована в аудиторії натхненним виступом лектора, зацікавили багатьох присутніх розпочати писати власну історію проходження Шляху святого Якова, набути відповідного досвіду, отримати яскраві враження та незабутні емоції.