Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

23-24 травня 2024 року у Національному університеті харчових технологій (м. Київ) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Промисловість та крафт для HoReCa в туризмі: досвід, проблеми, інновації», участь у якій взяла завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталія Чорна. До участі у конференції були залучені представники органів влади, промислових та крафтових підприємств, закладів вищої освіти, наукових установ. Загалом – понад 150 учасників.

Робота конференції розпочалася з вітального слова ректора Національного університету харчових технологій Олександра Шевченка, який відзначив важливість заходу для фахівців галузі, наукової та академічної спільноти. Привітали учасників конференції завідувач кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Василь Пасічний, гарантка освітньо-наукової програми «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» Оксана Топчій.
Перший день роботи конференції був насиченим та дуже продуктивним: виступи запрошених спікерів, які презентували широке коло проблем діяльності підприємств харчової галузі та крафтових виробництв, виставка-дегустація харчових продуктів, панельна дискусія власників промислових та крафтових виробників (модератор – бізнес-консультантка зі стратегічного розвитку, стійкості та сталості Світлана Насирова), авторський майстер-клас засновниці школи сироварів Тетяни Дядечко «Особливості виготовлення сиру моцарела», майстер-клас директора ТОВ «ПРІОРІТІ ІНТЕРНЕШЕНЛ» Олександра Чернова «Застосування натуральних ароматів диму для HoReCa у виробництві м’ясних продуктів та сирів».
Другий день роботи конференції пройшов під знаком відвідування буйволиної ферми та сироварні «TASbio» (с. Рудня Чернігівської обл.) та крафтової броварні «Beermaster Brewery» (ТРЦ «Respublika Park», м. Київ), в ході яких учасники конференції мали можливість ближче ознайомитися з інноваційними технологіями виробництва крафтової продукції, поспілкуватися з керівниками та працівниками крафтових підприємств. Висловлюємо слова вдячності завідувачу кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів НУХТ Василю Пасічному та гарантці ОНП «Промислові та крафтові технології для HоRеCа в туризмі» НУХТ Оксані Топчій за організацію потужного науково-практичного форуму та можливість взяти у ньому участь!