Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

23 травня 2024 року науково-педагогічні працівники ВТЕІ ДТЕУ брали участь у регіональному заході «Осмислення. Цінності та історії стійкості», у рамках місяця обізнаності про ментальне здоров’я, що відзначається щороку майже у всьому світі протягом травня. Захід відбувся у форматі дискусійної панелі, відвертої розмови щодо формування та збереження стійкості в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Під час панельних дискусій за участі психологів, істориків, юристів, медиків, вчителів говорили про те, як відкривати у собі стійкість в умовах війни та зберігати ментальне здоров’я.

У ході розмови учасники поділилися власним досвідом та історіями, які допомагають вистояти у часи випробувань. Доцент кафедри права Ірина Білоус у панельній дискусії розповіла про свою волонтерську роботу у Вінницькому аналітично-просвітницькому центрі «Ветеранський простір». Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Олена Бессараба зауважила, що стійкість - це саме те, що прагне руйнувати ворог.
І не тільки фізично, а й ментально. В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» психологи працюють над тим аби людина, де б не опинившись, змогла знайти підтримку свого психологічного здоров‘я.