Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

6 травня 2015 року в відділі з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів ВТЕІ КНТЕУ відбувся святковий захід, присвячений відзначенню 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі. Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги, адже дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.   

Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю, але в переддень Великої перемоги дружна родина торговельного інституту схилила голови перед тими, кого забрала та страшна війна , та вшанувала їх пам'ять у хвилині мовчання.

В цей день на святковий захід із благодійним концертом , ініційованим міською спілкою учасників бойових дій в Афганістані, завітав гурт «Аскер», керівником якого є лауреат Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та автор пісень Сергій Котляревський. Учасники цього колективу впродовж всієї авторської програми намагались передати та донести до кожного глядача свої переживання та події попередньої війни, так як в даний час словом, піснею та доброчинними вчинками підбадьорюють захисників подій сьогодення, що відбуваються на сході України. Приємним було те, що зібрані кошти студентами та трудовим колективом інституту з благодійного концерту були передані на сцені волонтеру Ользі на допомогу захисникам нашої країни, які намагаються повторити подвиги наших дідів-прадідів та подарувати щасливе майбутнє всім родинам нашої Батьківщини.