Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

 1 жовтня 2015 року відбулось засідання Вченої ради ВТЕІ КНТЕУ

  Результати розгляду питань порядку денного

№ з/п

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про обрання голови Вченої ради ВТЕІ КНТЕУ.

Рішення прийнято

2.

Про затвердження плану науково-дослідної роботи ВТЕІ КНТЕУ на 2016 р.

 

Ухвалено Постанову

3.

Про затвердження Про затвердження норм часу для планування та обліку навчальної роботи науково-педагогічних і педагогічних працівників ВТЕІ КНТЕУ на 2015-2016 навчальний рік.

Ухвалено Постанову

4.

Про результати навчання здобувачів вищої освіти денної форми навчання у ІІ семестрі 2014-2015 навчального року.

Ухвалено Постанову

5.

Про клопотання перед Вченою радою КНТЕУ щодо присвоєння вчених звань викладачам інституту.

Ухвалено Постанову

6.

Про ухвалення варіативних частин ОПП, ОКХ та засобів діагностики якості підготовки фахівців освітнього ступеня "магістр" за спеціальностями 8.03051002 "Товарознавство та експертиза в митній справі" та 8.05170113 "Технології в ресторанному господарстві".

Ухвалено Постанову

7.

Про затвердження акредитаційних справ підготовки здобувачів освітнього ступеня "магістр" спеціальностей 8.05170113 "Технології в ресторанному господарстві", 8.03051002 "Товарознавство та експертиза у митній справі".

Ухвалено Постанову

8.

Про затвердження плану проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, семінарів за участю провідних вчених, науковців, фахівців-практиків на 2015–2016 н.р.

Ухвалено Постанову

9.

Про ухвалення програм та затвердження критеріїв оцінювання кваліфікаційних екзаменів для здобувачів освітнього ступеня "бакалавр".

Ухвалено Постанову

10.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, робочих програм практик.

Ухвалено Постанову

11.

Про затвердження Положення про консультаційно-інформаційний пункт Центру довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи ВТЕІ КНТЕУ.

Ухвалено Постанову

12.

Про затвердження робочих навчальних планів підготовки до вступу до вищих навчальних закладів громадян України та обсягів навчальної роботи Центру довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи ВТЕІ КНТЕУ вечірньої, заочної та суботньої форм навчання на 2015-2016 н.р.

Ухвалено Постанову

13.

Про затвердження графіків лабораторно-екзаменаційних сесій здобувачів вищої освіти заочної (зі скороченим терміном) форми навчання на 2015-2016 н.р. (консультаційно-інформаційний пункт ВТЕІ КНТЕУ на базі Іллінецького державного аграрного коледжу та Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права.

Ухвалено Постанову

14.

Про затвердження плану роботи РСС ВТЕІ КНТЕУ на 2015-2016 н.р.

Ухвалено Постанову

15.

Про розміщення власних надходжень інституту в установах банків державного сектору економіки.

Ухвалено Постанову