Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

 8 жовтня 2015 року студенти обліково-фінансового факультету груп ДФ-11д та ДФ-11д(с) провели виїзну кураторську годину у Національному музеї-садибі М.І. Пирогова.

  Під час екскурсії студенти довідалися багато цікавого, відвідавши будинок, в якому жив М.І Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність, музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної в його садибі Вишня та меморіальний парк, в якому збереглися посаджені ним дерева. Величезне враження на молодь справили розповіді екскурсовода про життя та діяльність видатного вченого, геніального лікаря, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова, який залишив глибокий слід в історії вітчизняної науки і культури.