Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

 21 жовтня 2015 року відбувся міжвузівський студентський вебінар "Інноваційні та інформаційні технології в бізнесі та освіті" в режимі on-line на платформі WizIQ, який організувала та провела кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем. До участі у вебінарі долучилося понад 60 здобувачів вищої освіти з 5 ВНЗ України: Київського національного торговельно-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького національного технічного університету та Вінницького фінансово-економічного університету. Студентами підготовлено та надіслано для обговорення 40 доповідей.

З вітальним словом до учасників вебінару виступила завідувач кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем ВТЕІ КНТЕУ д.т.н., професор Ліщинська Людмила Броніславівна. Ведучим та координатором вебінару був к.т.н., доцент кафедри ЕКІС Ревенок Віктор Іванович. Обговорення питань вебінару відбувалось за такими напрямками:

  1. Форми та методи інноваційних технології в бізнесі та освіті.
  2. Сучасні інформаційні технології управління економічними об’єктами та бізнес-процесами.  
  3. Особливості інноваційного менеджменту в умовах євроінтеграції економіки.

Від нашого інституту активну участь взяли студенти груп ЕК-41д, ЕК-11д(м) та МО-11д. На он-лайн обговорення було запропоновано 8 презентацій найкращих студентських доповідей від усіх навчальних закладів. А саме: Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ Сєчина А.С. Використання надбудови «Пошук рішення» для оптимальної розстановки персоналу. Рєзнік А.С. Використання системи LMS MOODLE для підтримки навчальної діяльності студентів. Вінницький фінансово-економічний університет Валегура С.М. Управління інноваційними процесами в сфері освітніх послуг. Сінькевич В.Д. Формування і реалізація інноваційної політики реформування економіки України в умовах євроінтеграції. Вінницький національний технічний університет Білоконна К.В. Новітні технології розробки Web-додатків. Сівець О.О. Розробка автоматизованої системи ведення сімейного бюджету як мобільного додатку. Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ Махлай А.В. Інноваційні технології в управлінні трудовими ресурсами підприємства. Кисілевич С.В. Переваги використання 3D технологій під час бізнес-презентації. Крім того, можливим було обговорення проблемних питань науки та практики у чаті для учасників вебінару, які були під’єднані до класу у режимі реального часу. Усі доповіді були різносторонніми як за тематикою, так і за практичною значущістю. А формат проведення наукового заходу виявився цікавим та динамічним. Кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем висловлює подяку усім, хто надав технічну, методичну та наукову підтримку для якісного проведення вебінару, а також вищим навчальним закладам, які залучилися до участі у ньому. Наступний міжвузівський вебінар на тему «Застосування системи автоматизованого опитування студентів ВНЗ» буде проводитись у грудні 2015 року для викладачів вищих навчальних закладів. Запрошуємо всіх до співпраці!