Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

 З 25 вересня по 22 жовтня 2015 року був проведений ряд заходів на факультеті товарознавства, туризму та готельно-ресторанної справи з нагоди «Дня народження факультету». Протягом вказаного періоду відбувалися майстер-класи на різні теми, конкурси, також відзначали Міжнародний день туризму, професійний День юриста та День працівника харчової промисловості. Були проведені екскурсії в НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області та туристична екскурсія на тему «Вінниця історична». До організації та безпосередньої участі у вказаних заходах були залучені здобувачі вищої освіти факультету, студенти технікумів та коледжів, учні загальноосвітніх шкіл м. Вінниці. В останній тиждень святкування були підведені підсумки фотоконкурсу «Моє студентське життя», перше місце у якому здобули студенти групи Т-31д.
ФОТОЗВІТ

 22 жовтня 2015 року в актовій залі корпусу 4 Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ відбувся День відкритих дверей факультету товарознавства, туризму та готельно-ресторанної справи, який був проведений в рамках святкування Днів факультету. Абітурієнтам був запропонований святковий концерт «ФТТГРС – вперед, до нових звершень!!!». Весь факультет – і науково-педагогічний склад, і студентство, взяли активну участь у цьому феєричному святі. Захід пройшов в надзвичайно теплій атмосфері. Були підведені підсумки конкурсів та вікторин, нагороджені кращі куратори, відмінники навчання, активісти громадського та культурного життя, спортсмени.