Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

14 січня 2016 року директор ВТЕІ КНТЕУ Н.Л.Замкова прийняла участь у громадській дорадчій комісії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на чолі з заступником голови – директором Департаменту освіти і науки Ігорем Івасюком, на якій було розглянуто конкурсні пропозиції обсягу прийому та випуску фахівців з вищою освітою на 2016 рік вищих навчальних закладів Вінницької області.

На розгляд комісії було подано матеріали 32 вищих навчальних закладів області, з них: 5 університетів та інститутів, які підпорядковані Міністерству освіти і науки України; 18 коледжів та технікумів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України; 9 коледжів та технікумів комунальної форми власності.