У суботу, 23 жовтня 2021 року, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ гостинно відчинив двері для більше 200 потенційних абітурієнтів та їхніх батьків.
Сьогодні ВТЕІ КНТЕУ – це відомий на Вінниччині бренд з високими рейтингами, а запорука успіху у тому, що в інституті працюють висококваліфіковані викладачі, навчаються кращі студенти та панує корпоративний дух.
Захід почався із вітального слова директора інституту, доктора філософських наук, професора, заслуженого працівника освіти України, Наталії Замкової, яка розповіла про місію, цілі, принципи та досягнення ВТЕІ КНТЕУ, а також про кадровий склад, структуру, матеріально-технічну базу, навчання та науку, що являються платформою для комунікації держави, бізнесу та громадськості.
Також цікавою для абітурієнтів та їх батьків була інформація про практику, творчість, дозвілля та спортивні досягнення студентів інституту.
Із особливостями Вступної кампанії 2022 року та підготовки до ЗНО всіх присутніх ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Інна Гулівата.
Також абітурієнти та їх батьки мали змогу насолодитися цікавими та драйвовими художніми номерами від представників відділу з організації виховної та культурно-мистецької роботи студентів, де кожен має можливість розкрити свій талант.

ФОТОЗВІТ

22 жовтня 2021 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» та 075 «Маркетинг» у рамках вивчення навчальної дисципліни «Культурна спадщина України» (викладач – д.і.н., проф. Н. Чорна), а також з нагоди відзначення Днів факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування взяли участь в екскурсії підземеллями та катакомбами храму Діви Марії Ангельської.
Під час екскурсії здобувачі вищої освіти ознайомилися з макетом монастирських приміщень та фотогалереєю монастиря, побачили чернечий хор, де моляться ченці-капуцини, відвідали історичні келії та крипти під храмом, пройшлися монастирськими підвалами та підземеллями, глибина окремих з яких становить 5-8 м.
Пізнавальна та дуже цікава екскурсія вкотре засвідчила, що Вінниця – не лише комфортне для життя місто, але й багате історією та культурною спадщиною.

Протягом вересня – жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи проходили навчання за програмою «Школа гостинності» - серії тренінгів, ініційованих ГО «Business People Club» та реалізованих у співпраці з провідними тренерами та бізнес-коучами України.
Унікальний проєкт, спрямований на розвиток сфери HoReCa, «Школа гостинності» об’єднала багатьох фахівців-практиків та науково-педагогічні кадри регіону, ставши таким чином потужною платформою для обміну новими ідеями та практичним досвідом у сфері готельно-ресторанного бізнесу.
Науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у наступних тренінгах:
- «Управління команою від Ольги Добровольської (Тетяна Семко);
- «Сервіс та продажі» від Ольги Добровольської (Тетяна Семко);
- «Фінанси ресторану простою мовою. Управління видатками» від Анни Каткової (Ірина Мазуркевич);
- «Ефективнйи керівник – ефективний заклад» від Оксани Марусич (Тетяна Семко, Лілія Крижак);
- «Концепція як фундамент бізнесу та її аналіз» від Андрія Валового (Валентина Постова);
- «Ефективне управління рестораном. Системний підхід в менеджменті» (Тетяна Семко, Марина Рябенька).
Покликана допомогти удосконалити та розвивати вже діючий бізнес, а також створювати нові креативні та атмосферні заклади, які стануть відомими на всю Україну, навчальна програма «Школа гостинності» виявилася дуже корисною і для науково-педагогічних працівників.