Навчатися у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ, спілкуватися з практиками, отримувати новий досвід, знання та враження – це не фантазія, а реальність, яка стала частиною життя студентів – учасників засідань Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ та новим кроком до професійного успіху в складних умовах фізичного дистанціювання!!!
Онлайн-навчання дає безмежні можливості!
Учасники Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ також використовують карантин для прориву в освітньому процесі.
10 червня 2021 року викладачі та здобувачі вищої освіти ВТЕІ КНТЕУ брали участь у вебінарі «Цифрові технології у навчальному процесі», який організовано компанією Microsoft Certified Educator в Україні.
Слухачі Бізнес-школи ВТЕІ КНТЕУ дізналися, як навчальний процес змінюється і розвивається разом із технічним прогресом, особливо як інновації технічних засобів можуть бути використанні в освіті. Цікавою та корисною стала інформація про те, як володіння сучасними інструментами цифрових технологій допомагають фахівцям різних галузей господарства керувати передовою інтеграцією інформаційно-комунікаційних технологій.

10 червня 2021 року виповнюється 70 років від дня народження Василя Шкляра – найвідомішого сучасного українського письменника. Письменник, якого читають, люблять, поважають, адже кожна його книга – це бестселер. Його по праву називають «українським динамітом» за гостросюжетність, динамізм, драматизм. Твори в. Шкляра – абсолютно різні, самобутні, контрастні. Сам письменник вважає, що кожна книга має свій власний простір і переконаний, що різноманіття – це велика перевага. Єдине, що завжди зберігається в книжках Василя Шкляра – власний неповторний стиль, адже письменник стає впізнаваним саме за цим фактором. Письменник є автором таких відомих романів як «Ключ», «Кров кажана», «Чорний ворон», «Маруся», «Характерник», «Троща» та інші. Він є лавреатом багатьох премій у царині літератури: «Золоте перо», «Золоті письменники України», «Спіраль століть», Національної премії імені Тараса Шевченка, і це – ще не повний перелік.
До ювілею знаного письменника бібліотекою ВТЕІ КНТЕУ підготовлено віртуальну виставку «Я крапку не збираюся ставити…».
Запрошуємо ознайомитися з його життєдіяльністю та творчістю.

4 червня 2021 року відбувся IV Всеукраїнський круглий стіл «Молодь Поділля опановує маркетинг»!
Під час зустрічі у форматі «Круглого столу» проходило обговорення Професійного стандарту «Рекламіст», який підготували та запропонували до обговорення члени робочої групи.
Проєкт стандарту розміщено на сайті ГО «Українська Асоціація Маркетингу», надіслано представникам Національного агентства кваліфікацій, представникам рекламного бізнесу та іншим стейкхолдерам. Після наочної демонстрації Професійного стандарту «Рекламіст» членами робочої групи Альоною Танасійчук, Світланою Ковальчук, Юлією Білик Тетяною Шевчук, Юлією Мельник, учасники заходу приступили до його обговорення.
Anze Jereb, відзначив, що саме час змінювати парадигму спеціальності «Маркетинг», оскільки маркетинг це філософія управління, а сучасному бізнесу потрібні вузькосфокусовані професіонали за спеціальностями, які не завжди можна отримати в Україні. Тому, доцільно знайти можливості для вивчення європейського досвіду формування стандартів та взяти його за основу Професійного стандарту «Рекламіст», що створить можливість підприємствам рекламної індустрії наступні 10 років використовувати його у своїй діяльності.