Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. Освітня програма «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ВТЕІ ДТЕУ цілеспрямовано готує фахівців для роботи у фінансових установах (банківські установи, інвестиційні та страхові компанії, органи місцевого самоврядування, органи казначейської, податкової служби та фонди соціального страхування) та фінансових відділів підприємств та організацій різних форм власності. Професія фінансиста є однією із найбільш престижних та високооплачуваних у світі, та вимагає системного застосування управлінських та аналітичних навичок для оцінки фінансового стану підприємств та організацій, бюджетування та прогнозування, контролю над витрачанням грошових коштів та розробки заходів з мінімізації ризиків.

2. Фінансова освіта у ВТЕІ ДТЕУ – це Ваше майбутнє, оскільки опанувавши її премудрощі, Ви ефективно будуватимете фінансовий добробут на рівні держави, фірми, організації чи установи, власного домогосподарства, зможете застосувати свої знання в Україні і за кордоном, адже володітимете знаннями та вміннями і в сфері міжнародних фінансів. Рейтинг цієї професії упродовж багатьох років залишається незмінно високим, а за умови вступу України до Європейського Союзу професійні фінансисти стануть чи не найбільш затребуваною професією.

3. Навчаючись на освітній програмі «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у ВТЕІ ДТЕУ Ви отримаєте глибокі знання та необхідні навички, які формують правильне ставлення до грошей і дозволяють приймати вигідні фінансові рішення, ефективно використовувати гроші та примножувати їх, швидко досягати нових рівнів матеріального добробуту, оволодієте навичками грамотного управління ресурсами, які в результаті приведуть до створення джерел пасивного доходу, забезпечення достойного майбутнього для дітей та гідної пенсії на основі фінансової незалежності.

4. Освітня програма «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у ВТЕІ ДТЕУ забезпечує отримання широкого спектру практичних навичок, які набуваються під час проходження виробничої практики в банківських та страхових установах, органах державної влади і місцевого самоврядування, місцевих фінансових управліннях, податкових службах, пенсійних фондах та органах соціального страхування, підприємствах усіх форм власності.

5. Фінансово обізнані громадяни ухвалюють відповідальні фінансові рішення і почуваються захищеними, адже піклуються про особистий фінансовий добробут і фінансову незалежність на кожному етапі життя, завчасно формують фінансову подушку безпеки на випадок криз та форс-мажорних ситуацій. Завдяки належному рівню фінансової грамотності люди приймають свідомі рішення про те, яким чином розпорядитися своїми родинними фінансами, як скористатися тими чи іншими можливостями, які надає фінансовий сектор. Все це, з одного боку, дасть можливість розвиватися банківській системі, небанківським установам, реальному сектору економіки, а з другого боку – це створюватиме можливості для зростання добробуту родин. Освітня програма «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ВТЕІ ДТЕУ – прямий шлях до успіху і самодостатності!

6. Маючи диплом ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ВТЕІ ДТЕУ можна працевлаштуватися:

  • у фінансовому секторі на посадах керівників та спеціалістів різних відділів банківських установ, страхових компаній, інвестиційних фондів, мікрофінансових організацій, представництва міжнародних фінансових організацій;
  • у корпоративному секторі на посадах фінансових директорів, головних бухгалтерів та економістів, керівників та спеціалістів фінансових і економічних підрозділів, фінансових аналітиків та економістів;
  • у державному секторі на посадах керівників та спеціалістів різних відділів у Національному банку України, Державній податковій службі, Державній аудиторській службі, Державній казначейській службі, Державній митній службі, Пенсійному фонді, фондах соціального страхування та інших позабюджетних фондах, а також органах місцевого самоврядування.

7. Фінансист – це спеціаліст, який розуміється на фінансових справах ринків, уміє аналізувати та систематизувати інформацію, складати прогнози, займатися вкладанням коштів в успішні проекти, прогнозувати ризики. В залежності від посади та обов’язків, спеціаліст з фінансів контролює обіг коштів, слідкує за фінансовою стабільністю організації, займається аналізом господарської та фінансової ситуації на підприємстві. Для фінансиста не складе великих труднощів розробити інвестиційну програму, оцінити напрямки вкладання та використання коштів, проаналізувати поточний потік коштів. Фінансист повинен підтримувати зв’язок з різними організаціями та структурами на арені міжнародного ринку, розуміти всі тонкощі діяльності у сфері фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку. Саме ці навики Ви набудете навчаючись у ВТЕІ ДТЕУ на освітній програмі «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

8. Навчання на освітній програмі «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у ВТЕІ ДТЕУ цікаве та багатогранне. Окрім класичних лекційних та практичних занять, активно до навчального процесу залучаються фахівці-практики фінансового сектору для проведення майстер-класів, тренінгів, конкурсів наукових робіт та семінарів. Проводяться екскурсії до фінансових установ, у яких в подальшому студенти мають можливість проходити практику та працевлаштовуватися. Свої практичні навики студенти-фінансисти також набувають та відпрацьовують під час інтерактивних ігор та міні-тренінгів, які навчають фундаментальним основам інвестування і того, як успішно управляти своїми особистими фінансами.

9. Багатство – це спосіб мислення, а не розмір банківського рахунку. Саме цей склад мислення Ви зможете сформувати навчаючись на освітній програмі «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у ВТЕІ ДТЕУ.