30 червня 2017 року в Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам денної форми навчання, спеціалістам заочної та заочної (перепідготовка) форм навчання, магістрам заочної форми навчання факультету економіки, менеджменту та права, факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування та обліково-фінансового факультету.
Проведення такого заходу саме у театрі додало справжньої урочистості святкуванню, на якому панувала атмосфера радості, гордості, душевності та тепла.

ФОТОЗВІТ  

Випускники, чекаючи на отримання довгоочікуваного диплома про завершення навчання, мали змогу почути теплі вітання від директора інституту, заслуженого працівника освіти України, доктора філософських наук, доцента Замкової Наталії Леонідівни, деканів усіх трьох факультетів – Сікорської Лариси Олегівни, Гирича Сергія Володимировича та Бондаренка Валерія Михайловича. А також із словами вдячності до викладацького колективу та директора інституту звернулись кращі випускники факультетів нашого інституту, а саме: випускниця обліково-фінансового факультету, голови РСС ОФФ – Христич Лілія (ДФ-41д.), випускниця факультету економіки менеджменту та права Голденблат Марія (МЗД-41д.) та випускниця факультету торгівлі, маркетингу та сфери обслуговування Рожковська Анастасія (ТКЛ-41д.), які, за гарною українською традицією, вручили Наталії Леонідівні запашний коровай на рушнику, як символ добробуту та достатку.

Святкову атмосферу доповнили і виступи талановитих студентів та керівників культурно-мистецького відділу, що вже давно полюбилися глядачами. Гарними номерами полонили усіх народний театр пісні «Слов’янка» та чоловічий ансамбль «Братчики», художнім керівником яких є Адам Дзюба, народний театр сучасного танцю «Ритм серця», яким керує наш цьогорічний випускник Богдан Олійник, команда КВН «Збірна торгового» - керівник Світлана Ходус, випускники інституту – Анна Маслюк (Т-41д.) та Олена Матяш (ФП-41д.) Провели програму та зігріли теплим словом ведучі святкувань – Наталія Колеснік та Іван Шевчук.
Ми віримо, що наші випускники будуть гордо нести звання «Випускник ВТЕІ КНТЕУ», а випускники-бакалаври ще продовжать своє навчання у рідному навчальному закладі, який завжди відкриває свої двері усім, хто прагне до здобуття високих знань.