4 вересня 2017 року в актовому залі головного корпусу ВТЕІ КНТЕУ, де на початку ХХ століття, в тодішньому реальному училищі, розміщувався Домовий храм рівноапостольних Мефодія та Кирила відбувся обряд освячення студентів - першокурсників. Молебень звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Перед початком молебню владика Симеон звернувся до директора інституту Наталії Замкової та усіх присутніх зі словами вітань з початком навчального року. У своєму слові Архіпастир нагадав відоме українське прислів’я: «Без Бога не до порога» і закликав, щоби кожну добру справу, а насамперед навчання, студенти та викладачі розпочинали, попросивши Божого благословення.
Після вітального слова митрополит Симеон з духовенством відправив молебень, у якому звучали молитви за Україну, її народ, владу і військо, а також за викладачів і студентів інституту. Після многоліття, яке виголосив диякон, священик окропив присутніх святою водою.  

Митрополит Симеон ще раз звернувся до студентів і закликав здобувати не лише наукові знання, які будуть потрібні їм у їхній роботі, а навчитися бути людьми і ставитися один до одного і до своїх викладачів по-людяному, з добром і розумінням, щоби потім з радістю згадувати свої студентські роки, як найкращі роки життя. На знак благословення і на пам’ять про зустріч митрополит Симеон подарував кожному з присутніх іконку Пресвятої Богородиці.
Після закінчення молебню владика Симеон відвідав музей грошей, який діє в стінах інституту і який він вже відвідував за кілька днів до цього. Митрополит подарував музею кілька радянських купюр, яких не вистачало у колекції грошей ХХ століття.