Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. Здобуття сучасної професії у ІТ-галузі. Можливість вирішення професійних задач технічного та економічного спрямування. Різноплановий склад освітніх компонентів, що дозволяє отримати додаткові конкурентні переваги на ринку праці.

2. Унікальне поєднання в освітньої програмі компонентів з технічної та економічної галузей. Широкий діапазон отриманих знань дозволить вирішувати професійні задачі на сучасному рівні. А саме, розробляти ІТ-проєкти, адмініструвати системи та мережі, започаткувати власний ІТ-бізнес тощо.

3. Можливості розвитку soft skills. Розвиток таких соціальних навичок, як комунікабельність, уміння пояснити свої думки, уміння працювати в команді, вирішення конфліктів та інші. Покращення соціальної адаптації та переваги при влаштуванні на роботу.

4. Поглиблене вивчення англійської мови. Швидке освоєння різних мов програмування. Участь у розробці міжнародних проєктів.

5. Наявність сучасної комп’ютерної бази, яка дозволяє опановувати ІТ-дисципліни. Використання в освітньому процесі системи управління дистанційним навчанням, що дозволяє у будь-який момент здійснити доступ до усіх освітніх компонентів. Можливість доступу до усіх електронних ресурсів ЗВО на основі особистого кабінету студента.

6. Великий вибір підприємств для проходження виробничої практики, з якими укладені договори із кафедрою економічної кібернетики та інформаційних систем ВТЕІ ДТЕУ. Можливість працевлаштування на підприємствах – партнерах по закінченню навчання. Можливість закордонного стажування.

7. Можливість розвитку творчих здібностей у культурно - мистецькому центрі ВТЕІ ДТЕУ. Участь у конкурсах різного рівня. Розвиток здібностей та талантів у різноманітних розважальних та культурних заходах ВТЕІ ДТЕУ.

8. Великий вибір спортивних секцій для студентів ВТЕІ ДТЕУ. Підтримання здорового способу життя та розвиток фізичної форми. Можливість участі у різноманітних спортивних заходах.

9. Висока затребуваність випускників з інформаційних систем та технологій на ринку праці Вінниччини. Співпраця ВТЕІ ДТЕУ з Асоціацією ІТ-компаній м. Вінниця. Перспективи участі у проєктах створення Smart-середовище міжнародного масштабу.