Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. ОП «Маркетинг» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість опанувати перспективну та затребувану професію. Маркетологи необхідні сучасним підприємствам усіх сфер діяльності національної економіки, що зацікавлені у просуванні продукції, збільшені обсягів продажу товарів та послуг, включаючи маркетингові підприємства повного циклу, рекламні агенції, стартапи, фрілансерство.

2. Навчання за ОП «Маркетинг» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість стати фахівцем, який досліджує вітчизняні та міжнародні ринки, поведінку споживачів, аналізує споживчі переваги товарів та послуг, проводить моніторинг конкурентного середовища, вивчає ринкові можливості компанії, формує товарну, цінову політики, розробляє стратегії просування продукту, маркетингові стратегії розвитку компанії.

3. Сучасний маркетинг – це наука та практична діяльність на підприємствах різних форм власності, в рекламних та PR-агентствах, інвестиційних та страхових компаніях, консалтингових фірмах, підприємствах готельно-ресторанної індустрії, банках, туристичних фірмах та агенціях, закладах культури, органах державного управління, закладах освіти. Маркетолог, який навчається у ВТЕІ ДТЕУ, завжди знайде найпривабливіший та найулюбленіший для себе напрям застосування своєї майбутньої професії.

4. Навчання за ОП «Маркетинг» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість опанувати цікаві, різноманітні та креативні професії: маркетолога, маркетолога-аналітика, аналітика товарних ринків, менеджера з продажу, бренд-менеджера, менеджера з PR, фахівця з маркетингових досліджень, рекламіста, івент-маркетолога, product-менеджера, мерчандайзера, digital-маркетолога, SMM-маркетолога, креативного директора, директора з маркетингу, директора підприємства. Всі ці фахівці працюють у сфері маркетингу. Завдяки універсальності і широті погляду у маркетолога, який навчається у ВТЕІ ДТЕУ є всі шанси стати керівником компанії або відкрити власну справу.

5. Навчаючись у ВТЕІ ДТЕУ маркетологи опановують сучасні дисципліни, які включають практичні кейси реальних підприємств, проходять цікаві виробничі практики та виконують актуальні курсові та кваліфікаційні роботи, що допомагає адаптуватися випускникам до потреб ринку праці.

6. Навчання за ОП «Маркетинг» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість стати ключовою особою в компанії, яка спрямовує бізнес у правильному напрямку, оптимізує роботу та прибуток компанії, вміло використовує сучасні цифрові програмні продукти для просування бізнесу в реальному світі та соціальних мережах.

7. На ОП «Маркетинг» у ВТЕІ ДТЕУ велику увагу приділяють вивченню іноземної мови за професійним спрямуванням та іноземній мові спеціальності, оскільки маркетологи опанують фахову маркетингову термінологію, більш професійно проводять маркетингові дослідження, які не обмежуються українським ринком, знають світові тенденцій в сфері маркетингу, логістики, реклами. Знання іноземної мови є необхідним для ведення бізнесу з іноземними партнерами.

8. Навчаючись у ВТЕІ ДТЕУ маркетологи вміють розробляти маркетингу стратегію та формувати і просувати бренд тієї територіальної громади, яку представляють. Це допомагає територіальній громаді не лише заявити про свою унікальність, а й ефективно сприяє її економічному розвитку.

9. Навчання за ОП «Маркетинг» у ВТЕІ ДТЕУ дає можливість долучитися до регіональних, національних, міжнародних проєктів і конкурсів, що сприяє удосконаленню власної професійної майстерності маркетолога.

10. До навчального процесу залучаються відомі професіонали-практики в сфері маркетингу, логістики та реклами, які проводять майстер-класи, семінари, вебінари, тренінги.