Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

1. Освітня програма «Облік і оподаткування» забезпечує підготовку сучасних бухгалтерів. На ринку праці професія бухгалтера входить до десяти найбільш затребуваних (4 місце). Бути бухгалтером престижно!

2. В умовах формування сучасних форм економіки, навіть не заважаючи на воєнний стан в країні, роль бухгалтера постійно зростає. Сучасний бухгалтер перетворюється на «радника» керівника з усіх питань щодо діяльності підприємства , обґрунтування ефективності управлінських рішень, оцінювання економічних, фінансових та податкових наслідків.

3. Освітня програма «Облік і оподаткування»– унікальна спеціальність, яка пов’язана зі створенням та управлінням інформацією про усі, без винятку, процеси в діяльності сучасного підприємства та держави в цілому. Навички цієї професії дають можливість працювати за будь-яким фахом економічного напряму.

4. Освітня програма «Облік і оподаткування» дає можливість підготовити сучасного бухгалтера високого рівня. Спеціаліст нашого фаху йде в ногу із сучасними технологіями і завжди в курсі новітніх змін в економіці, інформаційних технологій та відповідних сферах діяльності де він працює.

5. Четверте місце в рейтингу найбільш популярних на ринку праці свідчить про динамічну структуру розвитку людини, швидке кар’єрне зростання. Пересічний бухгалтер може стати заступником головного бухгалтера, а потім і головним бухгалтером компанії та навіть фінансовим директором. Щоправда, для такого зростання йому знадобиться повна спеціальна освіта за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

6. Унікальністю цієї спеціальності за освітньою програмою «Облік і оподаткування» є практична спрямованість не лише на облік та оподаткування підприємств в цілому, але й на особливості діяльності будь-якої галузі. Це може буди державний сектор, промислова галузь, медицина, соціальна сфера,торгівля, харчова промисловість та багато ін.

7. На сьогодні успішний фахівець обізнаний у сфери законодавства, оподаткування, вміє мислити швидко та нестандартно, працювати в команді, спрямовувати зусилля на досягнення однієї мети, знаходити оптимальні шляхи будь-яких рішень, проявляє ініціативу, креативне мислення та професійну компетентність.

8. Здобувач за освітньою програмою «Облік і оподаткування» завжди відповідає вимогам сучасності, тому вони системно працюють над удосконаленням своїх знань та вмінь. Це дає можливість отримувати визнання на міжнародному рівні (відповідні сертифікати) і реалізовувати свої професійні навички у провідних міжнародних компаніях за будь-якою професією: аналітик, експерт, аутсорсер, державний аудитор, податковий інспектор, судовий експерт та багато ін.

9. Підготовка спеціалістів за освітньою програмою «Облік і оподаткування» та подальше навчання з міжнародних стандартів дають можливість будувати свою кар’єру в зарубіжних країнах, у великих транснаціональних компаніях.

10. Освітній програмі «Облік і оподаткування» притаманні сучасні форми організації роботи. Найбільш поширеною формою є бухгалтерський аутсорсинг. Бухгалтерський аутсорсинг – це можливість розвитку власного бізнесу. Бухгалтерські послуги на умовах аутсорсингу особливо популярні серед власників приватних підприємств, дрібних і фірм, що тільки відкриваються. Він надає широкі можливості спеціалісту – надавати послуги дистанційно і одночасно декілька компаніям.