1. Майже кожного дня на ринку з’являються нові товари та послуги. Хочеш бути фахівцем, який знає властивості товарів, вміє оцінити рівень їх якості та безпечності, тоді тобі на освітню програму «Товарознавство та комерційна логістика».
2. Для здійснення мрії працювати у великій корпорації, яка займається торговельним бізнесом, потрібні знання з товарознавства, торгівлі, логістики.
3. Якщо хочеш бути підприємцем і мати свою справу, обирай освітню програму «Товарознавство та комерційна логістика». Адже розвиток та імідж будь-якого підприємства залежить від якості продукції чи послуг, які воно надає, тому знання із товарознавства є необхідними для успішного розвитку власного бізнесу. Для багатьох дуже важливим фактором є репутація підприємства, продукцією якого вони користуються, тому майбутня власна мережа магазинів обов'язково повинна мати ім'я, відоме кожному, як кожному відоме ім'я ВТЕІ ДТЕУ!

4. Вибрати освітню програму «Товарознавство та комерційна логістика» у Вінницькому торговельно-економічному інституті потрібно тому, що імідж цього навчального закладу є безперечно позитивним і багато фахівців та спеціалістів своєї справи є саме випускниками цього інституту. Без сумніву, наполегливість і старанність у навчанні дасть можливість стати одним із провідних фахівців своєї справи, яких будуть знати і поважати в нашому місті, а згодом і в інших містах нашої держави.
5. Побувавши на Дні відкритих дверей у Вінницькому торговельно-економічному інституті, впевнюєшся в тому, що цей заклад є дуже прогресивним європейським навчальним закладом, який забезпечує якісне навчання професіоналів у сфері торгівлі. Поспілкувавшись із викладачами кафедри товарознавства, експертизи та торговельного підприємництва, можна переконатися у їх інтелігентності та професіоналізмі, толерантному відношенні до майбутніх студентів. Вони можуть дати відповіді на всі питання та цінний багаж знань для майбутньої успішної самореалізації.

6. Маючи права, можна працювати водієм. Але якщо в майбутньому плануєш створити бізнес в сфері торгівлі і логістики, то необхідно мати знання і диплом з товарознавства та комерційної логістики.
7. Сучасна торгівля передбачає кваліфіковану роботу із розгалуженими торговельними мережами та складними логістичними ланцюгами, що вимагає від фахівця якісної спеціальної освіти, яку надає ВТЕІ ДТЕУ. Освітня програма «Товарознавство та комерційна логістика» є саме тією базою, яка дає можливість забезпечити якісне функціонування та розвиток власної торговельної мережі, керувати якою – мрія багатьох.

8. Якщо мрієш бути генеральним директором центрального офісу великої торговельної мережі, то знання, які отримаєш, вступивши на ОП «Товарознавство та комерційна логістика», дозволять досягти поставленої мети.
9. Сучасна логістика торговельних підприємств є складним завданням, яке під силу тільки досвідченим товарознавцям і логістам, які працюють злагодженою командою. Якщо хочеш бути одним із таких спеціалістів, які ведуть свою компанію до успіху, а в майбутньому бути керівником цієї компанії і працювати разом із іншими молодими спеціалістами, розвиваючи свою справу, саме Вінницький торговельно-економічний інститут стане для тебе тією опорою, яка дозволить впевнено підійматись до вершити кар'єрного зростання.