Посада Підприємство Вимоги до кандидатів: Посадові обов’язки: Умови праці: Як податися?

Мерчендайзер

АО Чумак комунікабельність, відповідальність, ініціативність; бажання працювати та розвиватись; досвід роботи від 1 року. відвідування торгових точок згідно затвердженого маршруту; викладка продукції згідно стандартів компанії; ротація продукції, контроль залишків в торгових точках; формування фотозвітів. графік з 8.00 до 17.00; стабільна заробітна плата; дружній та професійний колектив; можливість кар'єрного росту. Відправити резюме можна за посиланням.
Фахівець з приймання та обліку товарів Мережа супермаркетів Сільпо знання основ товарного обліку; впевненість у користуванні ПК; бажання рости та розвиватися. прийом товару та контроль розміщення на складі; постановка на облік товару в базі даних; організація роботи вантажників. стабільна зарплата та офіційне працевлаштування; можливий індивідуальній графік роботи з урахуванням бізнес-процесів та власних побажань; допомога колег і керівників у адаптації новачків; кар'єра в компанії, що входить до ТОП-ритейлерів України; різноманітні тренінги, пільги на вивчення іноземної мови або відвідування спортивних закладів; відкрита лінія для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників. спеціальні пропозиції в компаніях, що належать Fozzy Group; захопливі розваги, мотиваційні програми та конкурси; знижки на власне виробництво «Сільпо». Відправити резюме можна за посиланням.
Менеджер з туризму Dream Way Tour досвід роботи саме у туристичній сфері; наявність профільної освіти і елементарне розуміння функціонування сфери туризму; реальне проходження практики у туристичній агенції; досвід подорожей за кордон (з реальними цілями відпочинку, не пов’язаними з роботою). спілкування з клієнтами; користування системами бронювання; ведення соціальних мереж; навчання (відвідування семінарів, прослуховування вебінарів).   робота офісу за 11:00 до 19:00; 2 рази на рік відвідування рекламних турів для підвищення кваліфікації. Відправити резюме можна за посиланням.
SMM-менеджер ТОВ Шик і Блиск навички Google Analytics, Tag Manager, Facebook (реклама); досвід роботи у Photoshop, Illustrator; володіння інструментами відслідковування відміток, планування постів, автопостінг, аналізу конкурентів та аудиторії, проведення конкурсів та вікторин, кросс-промо; співпраця з блогерами, інфлюенсерами; створення та налаштування чат-ботів; досвід організації фотосесій; знання трендів інтернет-маркетингу; креативність, адаптивність, уміння опрацьовувати великі обсяги інформації. одночасне паралельне ведення декількох робочих сторінок бренду в соц. мережах; планування і реалізація контент-плану; постановка задач дизайнеру, фотографу, оператору, копірайтеру; реклама, аналітика; планування і розробка бюджету. офіційне працевлаштування, стабільна висока заробітна плата; повністю оплачувані лікарняні, новорічні канікули та відпустки 2 рази в рік; зручний комфортний офіс з кухнею, зоною відпочинку; корпоративні подорожі по Україні та закордон, вечірки, спільні хобі, навчання; повна завантаженість — цікаві проєкти і задачі; команда, з якою цікаво працювати. Відправити резюме можна за посиланням.
Юрист-консультант Sota Group вища юридична освіта; досвід роботи в області трудового права; готовність працювати з великим об'ємом інформації; висока швидкість роботи; вміння грамотно вести ділову розмову та переписку; впевнений користувач ПК; відповідальність, увага до деталей; наявність власного ноутбуку. приймання вхідних звернень клієнтів в офісі по телефону; аналіз проблематики клієнта; заключення договорів з клієнтом; ведення CRM системи.   високий рівень оплати праці; офіційне працевлаштування; робота з 9:00 до 18:00; можливість професійного зростання; роботу в дружньому колективі; комфортний офіс. Відправити резюме можна за посиланням.
Маркетолог, аналітик ТОВ Шик і Блиск   організація та участь у масових заходах, соціальних проєктах; спонсорство, благодійність (розуміння які проєкти відповідають цінностям компанії, де варто бути присутніми); організація зв’язків з громадськістю; організація іміджевої реклами; організація відкриття нових магазинів, акції, промо; аналітика та механіка акцій. сучасний офіс; офіційне працевлаштування, соціальний пакет; навчання, розвиток; харчування, зона відпочинку; івенти, подорожі.   Відправити резюме можна за посиланням.
Менеджер по роботі з ключовими клієнтами Ромус-Поліграф активна життєва позиція; орієнтованість виключно на результат; вміння відповідати за власні результати. планування та організація продажу на закріпленій території; формування та розширення клієнтської бази; консультування та документальне оформлення замовлень; виконання плану продажів; здійснення заходів щодо мінімізації дебіторської заборгованості; ведення переговорів та укладення договорів; звітність по результатах праці. робота в престижній компанії, яка активно розвивається; підтримка колег на всіх етапах роботи; висока оплата праці, з можливістю впливати на рівень доходу; мобільний зв'язок та планшет — надається; робочий графік: з пн.-пт., з 09.00−18.00 год; корпоративне навчання для професійного росту. Відправити резюме можна за посиланням.
Менеджер зовнішньо-економічної діяльності RIA.com впевнений користувач ПК (1С бажано); знання англійської мови; активна життєва позиція, ефективне виконання поставлених завдань, орієнтованість на досягнення результату, прагнення заробляти більше; готовність до позанормованої роботи заради успіху. супровід і розвиток існуючих клієнтів; консультація та продаж послуг компанії; проведення переговорів з потенційними клієнтами, формування комерційних пропозицій відповідно до їх потреб; супровід процесу підписання договорів; робота з документами та виписка рахунків для оплат; забезпечення комплексного сервісу для клієнтів. участь в різноманітних проєктах компанії; робота в команді професіоналів; конкурентний рівень заробітної плати; комфортні умови праці. Відправити резюме можна за посиланням.
Логіст Перчатка-Центр досвід роботи в транспортній логістиці від 1 року; знання транспортної логістики та розуміння складської логістики; впевнений користувач комп’ютером (базовий набір програм та спец.платформи); обізнаність в транспортних документах та розуміння діловодства і документообороту; здатність до навчання; вміння працювати в команді; відповідальність, чесність, вміння швидко приймати рішення. пошук транспорту для доставки товарів по Україні; оформлення відправлень через логістичні компанії в он-лайн кабінеті; адміністрування відправлень/отримань товарів; оформлення ТТН та маршрутних листів на доставку товарів до клієнтів власним та найманим транспортом; моніторинг руху транспорту компанії; ведення документообороту транспортних документів; виконання пріоритетних транспортних задач за дорученням керівника відділу. конкурентна та своєчасна заробітна плата; офіційне працевлаштування та соціальна захищеність; робота за графіком 9−17:00, ПН-ПТ та дві суботи на місяць з 9 -14:00; офіс в м. Вінниця, вул. Ватутіна 18А (р-н Тяжилів) ; комфортне робоче місце, оснащене сучасними гаджетами; регулярні тімбілдінги та корпоративний відпочинок. Відправити резюме можна за посиланням.

Фахівець по роботі з клієнтами (страхування)

Страхова компанія ARX вища економічна освіта; вільне володіння українською мовою; вміння швидко навчатись, порядність, відмінні комунікативні навички, а найголовніше — бажання працювати; готові розглядати кандидатів без досвіду. обслуговування клієнтів; підтримка та супровід існуючих договорів страхування; укладення нових договорів страхування; ведення звітної документації.   офіційне оформлення трудових відносин згідно КЗпП України; компенсаційний пакет: моб.зв'язок, медичне страхування, страхування життя, знижки на продукти компанії; п’ятиденний робочий тиждень з 9:00 до 18:00; гідні умови оплати праці + преміювання за результатами роботи; можливість навчання та розвитку в великій міжнародній компанії. Відправити резюме можна за посиланням.
Бухгалтер Вінницька кабельна компанія організованість, уважність; здатність навчатися і опановувати нові знання; пунктуальність; досвід роботи із початковими знаннями кадрового питання. ведення первинної документації; ведення кадрового документообігу; звірка з контрагентами.   повний робочий день з 8−30 до 17−00, сб, нд — вихідні; офіційне працевлаштування; професійна підготовка; дружній колектив. Відправити резюме можна за посиланням.
Асистент бухгалтера RIA.com володіння українською, російською та англійською мовами; здатність грамотного і чіткого викладу матеріалу, як усно, так і письмово; досвід роботи з фінансовими або бухгалтерськими документами, договорами; знання ПК та навички роботи з офісною технікою; знання інструментів Google Docs або Microsoft Office на рівні впевненого користувача; організованість і здатність до планування; схильність до роботи з людьми, комунікабельність; вміння працювати в команді; ініціативність, самостійність. систематизація документів та організація документообігу; робота з поштовими та кур'єрськими службами; підготовка документів за запитами; комунікація з банками та іншими підрядниками бухгалтерії; виконання інших доручень.   необхідна для роботи техніка та інструменти; 8-годинний робочий день (ПН — ПТ); навчання та професійне зростання.   Відправити резюме можна за посиланням.
Головний бухгалтер Voltage Group вища профільна освіта (економічна/бухгалтерський облік, аудит); досвід роботи в галузі виробництва або будівництва від 3-х років; знання 1С 8.3 УТП, MED.doc, Соната, клієнт-банк, Excel, Word; знання нормативно-методичних та довідкових документів з питань організації та ведення бухгалтерського обліку, податкового законодавства; дотримання вимог податкового та бухгалтерського законодавства, своєчасне відстеження змін; знання всіх бухгалтерських процесів від первинної документації та до своєчасної здачі звітності; знання порядку обліку та списання матеріалів, закриття актів, перевірки кошторисів будівельно-монтажних, електромонтажних робіт; стресостійкість, відповідальність, скрупульозність, уміння працювати в колективі в умовах багатозадачності. відображення на рахунках БО операцій; ведення компанії на загальній системі оподаткування, платника ПДВ; контроль нарахування та сплати податків; формування та здача бухгалтерської, статистичної та податкової звітності; розрахунок заробітної плати, лікарняних; облік ПДВ, складання декларації, реєстрація податкових накладних; розблокування ПН; контроль списання матеріалів; оформлення виробничих калькуляцій; формування валютних платежів (SWIFT) та відображення валютних операцій в обліку; облік ОЗ, НМА, ТМЦ; контроль взаєморозрахунків з контрагентами та підзвітними особами; контроль кредиторської та дебіторської заборгованості.   Відправити резюме можна за посиланням.
Головний спеціаліст з інформаційних технологій Нова державна служба України (НДСУ) наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування з освітньо- кваліфкаційним рівнем не нижче бакалавра; вільне володіння державною мовою на рівні C1 або C2.   організація впровадження в роботi суду комп’ютерних технологiй: встановлення комп’ютерного обладнання, комплексів технічної фіксації судового процесу, запровадження комп’ютерних програм статистичної звітності, автоматизованої системи електронного документообігу, створення локальної комп’ютерної мережi, підключення до корпоративної мережi по виділеному захищеному каналу, встановлення в суді спеціального комп’ютерного обладнання тощо та забезпечення здійснення вiдповiдного моніторингу; забезпечення адміністрування автоматизованих робочих місць працівників суду, доступ користувачів до внутрішніх інформаційних ресурсів, є технічним адміністратором АСДС, та організація проведення робiт щодо інсталяції програмного забезпечення; забезпечення монiторингу дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп’ютерної мережi, здійснення організаційного забезпечення завдань з побудови i впровадження керування комплексною системою захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системi та здiйснення контролю за її функціонуванням; організація та здiйснення забезпечення технiчного захисту інформації i контроль за його станом в інформаційно-телекомунікаційній системi, органiзація роботи із захисту інформації та забезпечення контролю за станом захищеності WЕВ-сторінки, здійснення монiторингу дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп’ютерної мережi; надання консультативної допомоги працівникам суду з питань роботи та використання комп’ютерного обладнання i програмного забезпечення, здійснення обліку та повернення компакт-дисків; здійснення обслуговування та моніторинг працездатностi програмного забезпечення та мережного обладнання комп’ютерної мережі, забезпечення введення в експлуатацію, встановлення, обслуговування комп’ютерної техніки, периферійного обладнання та оргтехніки, що експлуатуються в суді; органiзація та виконання роботи з визначення вимог до захисту інформації проєктування, розроблення i модернізації комплексної системи захисту інформації, здійснює експлуатацію, обслуговування, підтримку працездатності комплексної системи захисту інформації, забезпечення контролю за станом захищеності інформації в інформаційно-телекомунікаційній системi; забезпечення виявлення i попередження недоліків у роботі працівників суду під час використання комп’ютерної та оргтехніки, системного та прикладного програмного забезпечення; проведення аналізу стану інформаційного забезпечення суду та внесення пропозиції з урахуванням положень пункту 5.1 цієї інструкції щодо вдосконалення форм i методів роботи суду в частині інформаційного забезпечення діяльності суду, надання відповідних звітів; виконання доручення голови суду, керівника апарату суду, заступника керівника апарату суду щодо організації роботи суду. посадовий оклад згідно штатного розпису; надбавка доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).   Відправити резюме можна за посиланням.
Бухгалтер ТОВ Вінницька НБК економічна освіта; досвід роботи в програмах «1С:Бухгалтерія», «Медок»; уміння працювати в системах «Банк-Клієнт», «Інтернет-Банк»; знання та досконале використання офісних програм «Microsoft» (Word, Excel тощо); вміння працювати з великою кількістю завдань та обсягом інформації; вміння працювати в команді, відповідальність, комунікабельність, дисциплінованість; вік — від 25 до 40 років; розглядаються резюме при наявності фото. бух/облік матеріалів; постановка обліку виробничих операцій; складання бухгалтерської та податкової звітності; ведення кадрової документації та розрахунок заробітної плати; контроль складських залишків, контроль за списанням товару зі складу; ведення операцій по руху ТМЦ, облік надходження, реалізації товару; прийом, контроль і обробка первинної документації; ведення документів по складу, формування документації по списанню товарів та участь в проведенні інвентаризації; ведення бухгалтерського та податкового обліку; здійснення банківських операцій в системі клієнт-банк; надання оперативної інформації по залишках, контроль своєчасності платежів; контроль дебіторської та кредиторської заборгованості (проведення актів звірок з контрагентами). стабільна та висока заробітна плата; дружній колектив; офіційне працевлаштування; зручний графік роботи; комфортні умови праці; графік роботи: Пн-пт з 8:00 до 17:00. Вих: сб., нд. та святкові дні.   Відправити резюме можна за посиланням.
Бізнес-асистент HR-департаменту   Беліф вища освіта (в пріоритеті: економіка, менеджмент, психологія, управління персоналом); досвід роботи на посаді діловода, секретаря керівника, менеджера, бізнес-асистента, менеджера проєктів; досвід роботи в 1С, Bitrix24, Visio; вміння працювати у команді та в умовах багатозадачності; високо розвинуті комунікаційні та письмові навички; розвинуті на високому рівні компетенції: націленість на результат, відповідальності, інноваційність, проактивність та самоорганізація. участь у розробці та затвердженні документів, стандартів, політик, посадових і функціональних інструкцій, та інших документів компанії; робота в Бітрікс24, а саме: контроль та ведення бази даних працівників, збереження та оновлення документів що стосуються дільностості; участь у створенні внутрішніх комунікацій між відділами та підрозділами компанії; інформування працівників про зміни в структурі, функціоналі, політиках та стандартах роботи; підготовка та донесення інформації до працівників, щодо кадрових перестановок, (призначення, звільнення, інше); створення та поширення новин компанії в Telegram каналі та на офіційному сайті. робота в соціально відповідальній компанії, що слідкує за трендами, цінує ідеї співробітників і розвивається разом з ними; можливість розвиватися і навчатися за рахунок компанії та будувати власну кар'єру; 5-денний робочий тиждень з 9.00 до 18.00, вихідні: сб, нд; своєчасна оплата праці з прозорою системою нарахувань (оклад+KPI); корпоративний зв’язок; офіційне працевлаштування; лояльний та відкритий до діалогу керівник.     Відправити резюме можна за посиланням.
Менеджер з розвитку бізнесу (закупівлі, маркетинг, техн. група товарів) ТД Укрсервіс здатність швидко розібратися з технічно складним товаром; аналітичне та стратегічне мислення; вміння обробляти, консолідувати дані та оформляти інформацію у вигляді таблиць і презентацій, робити висновки та формувати алгоритм дій, щоб досягти цілі; досвідчений користувач ПК (експертний рівень знань MS Excel та MS PowerPoint; хороші комунікативні навички для ефективної взаємодії з підлеглими, іншими відділами та постачальниками. аналіз ринку та конкурентів; переговори з постачальниками, в тому числі закордонними; формування товарної лінійки, організація та контроль імпортних поставок; ціноутворення по 4 каналам продажів (B2B, гурт, роздріб, інтернет-магазин); розробка дій та управління проєктами по виведенню на ринок України нових торгових марок; забезпечення динаміки приросту прибутковості по своїм групам; контроль та управління залишками. сучасний комфортний офіс; амбіційні задачі та проєкти. Відправити резюме можна за посиланням.
Менеджер зовнішньо-економічної діяльності Перчатка – Центр досвід роботи по посаді менеджера ВЕД/менеджера з постачання від 2 років; досвід роботи з китайськими постачальниками; досвід формування пакету документів для митного оформлення; впевнений користувач програми Excel (елементарні функції, фільтри); закупівля товару — документальний супровід замовлення від моменту отримання заявки до моменту відвантаження товару на склад, контроль графіків поставки і умов співпраці. моніторинг ринку, аналітика; пошук нових постачальників; ведення переговорів за зовнішньоекономічними договорами; підготовка пакету документів для митного оформлення; документообіг, підготовка звітності. конкурентна та своєчасна заробітна плата; офіційне працевлаштування та соціальна захищеність; робота за графіком 9−17:00, ПН-ПТ; офіс в м. Вінниця, р-н Тяжилів ; комфортне робоче місце, оснащене сучасними гаджетами; регулярні тімбілдінги та корпоративний відпочинок. Відправити резюме можна за посиланням.
Бухгалтер ТОВ Консалтинг Корект освіта за спеціальність «Облік та аудит»; високі компетенції щодо податкового та бухгалтерського обліку в різних галузях економіки, як то: оптова торгівля, сільське господарство, виробництво; реальне вміння працювати в режимі багатозадачності; стресостійкість; досвід роботи бухгалтером від 2-х років. забезпечення документообігу з покупцями в тісній комунікації з менеджерами з продаж;. документальне оформлення тендерних процедур; внесення в бухгалтерські програми первинних документів; ведення ФОП на єдиному податку; ПДВ (реєстрація податкових накладних); деяка статистична звітність; організація роботи та контроль помічника. комфортний офіс; молодий, дружній колектив; всі соціальні гарантії згідно КЗпП України; гнучкий графік за необхідності, п’ятиденний робочий тиждень; корпоративне навчання; індивідуальне навантаження з пропорційною оплатою; реальна можливість кар'єрного росту. Відправити резюме можна за посиланням
Маркетолог Перчатка-Центр досвід роботи в SMM, контент-маркетингу, копірайтингу; постійна актуалізація своїх знань, володіння сучасними алгоритмами роботи основних соц. мереж, та на основі цього формування стратегії просування бренду; вміння генерувати ідеї; готовність приймати самостійні рішення та наявність амбіцій відстоювати свою думку; командний гравець та прагнення довготривалої співпраці. аналіз попиту, витрат та конкурентів; управління рекламним бюджетом ; підготовку контенту для сайту, лендінгів, соц.мереж та e-mail розсилок за різними цільовими аудіторіями; формування звітності про відвідуваність сайтів, лендінгів, груп, ефективності розсилок та інших заходів.   графік роботи з 09:00 до 17:00 в будні дні; комфортне робоче місце, оснащене сучасними гаджетами; конкурентна заробітна плата; офіційне працевлаштування та соціальна захищеність; можливість розвиватись; корпоративний відпочинок.   Відправити резюме можна за посиланням
Таргетолог Опт Текстиль впевнений користувач ПК (Exel, Word); вміння налаштовувати рекламу на FB та Instagram (в Ads — менеджері); досвід роботи в цьому напрямку; самостійність; ініціативність. створення, налаштування та ведення рекламних кампаній Instagram і Facebook; оптимізація рекламних кампаній; аналіз та підбір цільової аудиторії; ретаргетинг. можливість навчатись та експериментувати; отримання премій за цікаві ідеї; робота у теплому та привітному кліматі персоналу. Відправити резюме можна за посиланням
Логіст-механік ТзОВ Тропік вища освіта; досвід роботи в організації вантажних перевезень автомобільним транспортом; знання транспортної документації; знання міста і області; орієнтування в ціноутворенні і собівартості перевезень; вільне володіння MS Оffice, знання 1С. створення оптимальних маршрутів для доставлення продукції до торгових точок по місту Вінниця та області; контроль руху транспорту; постійний зв’язок з водієм та контроль його дій на маршруті; створення бази перевізників; технічне обслуговування і ремонт вантажних та легкових автомобілів; контроль експлуатації транспортних засобів; контроль проходження ТО корпоративних машин; робота з документами та ведення корпоративної звітності.

робота в стабільній компанії; офіційне працевлаштування; своєчасна оплата заробітної плати (двічі на місяць).  

Відправити резюме можна за посиланням
Бухгалтер ТОВ Френдт уважність до деталей; вправність, відповідальність, дисциплінованість;  досвід роботи не менше 2 років; знання 1С-8 УТП, Excel, MEDOC; здатність працювати в режимі багатозадачності та опрацьовувати великий об'єм інформації. ведення поставок товарів та послуг; взаєморозрахунки з постачальниками товарів/послуг; завантаження та перевірка вхідних податкових накладних; облік використання палива в розрізі авто; облік канцелярських та господарських товарів.   стабільна конкурентна оплата праці; комфортний графік з 9:00 до 18:00, 5/2. дружній колектив, який завжди підтримає; комфортний офіс зі смачною кавою та гарною логістичною розв’язкою; яскраве корпоративне життя. Відправити резюме можна за посиланням