Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

Ключовим напрямом розвитку юридичної освіти є якісна практична підготовка фахівців-юристів. Однією з найбільш дієвих форм такої підготовки є участь в роботи юридичної клініки, яку було створено у лютому 2019 року за ініціативи викладачів і студентів кафедри права. Юридична клініка була створена як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів та магістратури у формі безкоштовного консультування та надання інших видів правової допомоги відповідно до чинного законодавства.
У своїй діяльності юридична клініка керується законодавством України, Положенням «Про Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ», Положенням про юридичну клініку Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ та іншими актами з організації роботи Юридичної клініки.

Діяльність юридичної клініки спрямовано на вирішення таких загальнодержавних проблем, як підвищення рівня правосвідомості, правової культури та усунення правового нігілізму серед населення, підвищення професійного рівня студентів-правників, поєднання теоретичних напрацювань та практичних навичок з конкретних питань.
Основною формою діяльності юридичної клініки є її діяльність як громадської приймальні, у межах якої студенти під керівництвом кураторів надають соціально незахищеним верствам населення безкоштовну правову допомогу шляхом усного консультування з юридичних питань, складанням процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань тощо) та правової допомога недієздатним громадянам. Враховуючи сучасні тенденції, передбачено можливість громадян отримувати правову допомогу дистанційно, за допомогою електронної пошти.

Юридична клініка здійснює свою роботу в таких напрямках:

  • консультування малозабезпечених верств населення;
  • проведення правороз’яснювальної роботи на підприємствах, в установах та організаціях області;
  • проведення конференцій, лекцій, круглих столів, семінарів.

Юридична клініка постійно практикує представництво громадян у судах, інших органах державної влади та місцевого самоврядування. На базі юридичної клініки систематично проводяться правоосвітні заходи з соціальновразливими категоріями громадян, зокрема, з тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщенними особами.Юридична клініка запрошує всіх бажаючих до співпраці!

Положення про юридичну клініку!


Подати звернення можна за посиланням!

Наша адреса: вул.Соборна, б.72, офіс 113 м.Вінниця, 21050 
Телефон: +380 (96) 194-51-34
e-mail: 
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.