1. Сфера туризму – чудова можливість долучитися до відновлення України, адже мільйони туристів мають побачити державу, яка боронить увесь світ. Я мрію допомогти іноземним громадянам відкрити для себе Україну, саме тому й обрала для себе навчання за освітньою програмою «Туризм».
2. Туризм – 100% престижна та перспективна галузь економіки України, адже хто тільки не захоче вже найближчим часом побачити легендарну Чорнобаївку, прогулятися героїчним Харковом та Маріуполем, Сумами та Херсоном, подайвити на місці затонулої «Москви», відпочити на мальовничому о. Зміїний, доторкнутися до святої землі Чорнобаївки. Щоб мати потужну туристичну країну завтра, до розбудови її туристичної галузі слід долучитися вже сьогодні. Переконана, мій вибір освітньої програми «Туризм» є правильним.
3. Бути фахівцем у галузі туризму – означає бути спеціалістом, який відкриє красу України для всього світу та дасть можливість кожному українцю побачити весь світ. Я хочу бути серед таких фахівців, тому обираю навчання за освітньою програмою «Туризм».
4. Обираючи ОП «Туризм», хочу поєднати свою любов до подорожей з майбутньою професією. Думаю, що робота повинна приносити не тільки матеріальні блага, а й моральне задоволення. Хочу займатися тим, що подобається.

5. Під час навчання за освітньою програмою «Туризм» планую ґрунтовно вивчити такі навчальні дисципліни як «Культурна спадщина України», «Туристичне краєзнавство», «Екскурсійна справа», з тим, аби в майбутньому розвивати внутрішній туризм в Україні. Жодного сумніву, після війни та після Перемоги в нашу країну приїде багато туристів зі всього світу. Туристична галузь буде розвиватися шаленими темпами.
6. Хочу навчатися за освітньою програмою «Туризм», тому що не маю можливості подорожувати, натомість маю величезне бажання це робити. Під час навчання хочу поїхати на міжнародну практику у Болгарію, Туреччину, Словаччину, Грецію, Італію, побачити як живуть люди в інших країнах, отримати досвід роботи, працевлаштуватися, стати незалежним від батьків.
7. Я люблю подорожувати. Був в багатьох країнах. Із задоволенням відвідую музеї, екскурсії. Добре знаю іноземну мову. Думаю, що освітня програма «Туризм» поглибить мої знання. Хочу навчитися розробляти подорожі, щоб в майбутньому створити власний бізнес в туристичній сфері.

8. Я ще точно не визначився, ким хочу бути. Ознайомившись з ОП «Туризм», я зрозумів, що можу працювати в туристичних підприємствах, в готелях, в інформаційно-екскурсійних центрах, бути гідом-перекладачем, трансферним гідом, працювати в транспортних компаніях-перевізниках, займатися туристичним маркетингом і менеджментом. За широкі можливості працевлаштування я обираю дану освітню програму.
9. Мрію навчитися організовувати подорожі не лише для себе, але й для інших, пізнати культуру народів світу, удосконалити комунікативні навички, стати власником туристичного підприємства, добре заробляти та самореалізуватися. Аби все зазначене стало можливим, обираю навчання за ОП «Туризм».
10. Переконана, що навчання за освітньою програмою «Туризм» дозволить набути навичок опанування технології розробки туристичних продуктів для залучення іноземних туристів в Україну – країну, яка перемогла світового терориста та агресора.