22 грудня 2020 року викладачі кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем і кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ взяли участь у найбільшій щорічній конференції у сфері ІТ-освіти «Synergy 2020. IT Business & IT Education», яка цьогоріч проходила в онлайн-форматі.
Організатором конференції виступила «ІТ Ukraine Association» за підтримки великої кількості партнерів.

Захід поєднав у собі презентації кращих світових практик, стартапів та освітніх проєктів, обмін досвідом численних професіоналів зі сторони бізнесу, органів влади та освіти у форматі панельних дискусій, доповідей спікерів та інтерв’ю. Крім того, під час конференції усі бажаючі мали змогу взяти участь у додаткових воркшопах від провідних ІТ-компаній. Зокрема, викладачі ВТЕІ КНТЕУ долучились до воркшопу «Digital Education: Розробка унікального інтерактивного курсу для викладачів», який провели фахівці з питань навчання та розвитку компанії ЕРАМ.
Дякуємо організаторам за дуже цікавий та змістовний захід, який є особливо актуальним в сучасних умовах цифрової трансформації та діджиталізації освіти!