Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

22 грудня 2020 року викладачі кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем і кафедри менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ взяли участь у найбільшій щорічній конференції у сфері ІТ-освіти «Synergy 2020. IT Business & IT Education», яка цьогоріч проходила в онлайн-форматі.
Організатором конференції виступила «ІТ Ukraine Association» за підтримки великої кількості партнерів.

Захід поєднав у собі презентації кращих світових практик, стартапів та освітніх проєктів, обмін досвідом численних професіоналів зі сторони бізнесу, органів влади та освіти у форматі панельних дискусій, доповідей спікерів та інтерв’ю. Крім того, під час конференції усі бажаючі мали змогу взяти участь у додаткових воркшопах від провідних ІТ-компаній. Зокрема, викладачі ВТЕІ КНТЕУ долучились до воркшопу «Digital Education: Розробка унікального інтерактивного курсу для викладачів», який провели фахівці з питань навчання та розвитку компанії ЕРАМ.
Дякуємо організаторам за дуже цікавий та змістовний захід, який є особливо актуальним в сучасних умовах цифрової трансформації та діджиталізації освіти!