Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

11 лютого 2021 року викладачі кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем та студенти спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» освітньої програми «Інформаційні технології у бізнесі» освітніх ступенів «молодший бакалавр» та «бакалавр» Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ взяли участь у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яку вже традиційно організує та проводить Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.

Під час конференції викладачі мали змогу ознайомитися з новими прикладними рішеннями у сфері автоматизації бізнесу, тенденціями та викликами на ринку ІТ-продуктів України в умовах кризи, обмінятися практичним досвідом підготовки фахівців та інтеграції відповідних програмних продуктів в освітній процес, розширити шляхи співпраці з членами Спілки з метою реалізації спільних освітніх та дослідницьких проєктів. Студенти ж дізнались про вимоги до фахівців у сфері автоматизації бізнесу, чого очікують роботодавці та які фахівці затребувані, а також почули про різноманітні конкурсні програми та олімпіади, які проводяться під егідою спілки.
Дякуємо організаторам за можливість безкоштовно долучитися до такого корисного та цікавого заходу!