Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

25 березня 2021 року кафедрою менеджменту та адміністрування Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ за співпрацею польських колег для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників інституту було проведено мітап на тему: «Сучасна громада: трансформація та тренди (досвід Польщі)».
Захід було розпочато із вітальних слів директорки інституту Наталії Замкової, яка в ході промови підкреслила важливість та необхідність вивчення досвіду наших польських колег в сфері об’єднання територій, адже тільки сильна громада з достатньою економічною активністю на власній території, з ініціативними, працьовитими людьми спроможна забезпечити гідний рівень життя населення, який ґрунтується на таких пріоритетних напрямках як освіта, медицина, культура.
Голова гміни Громадка Болеславетського повіту Нижнєсілецького воєводства республіка Польща, доктор економічних наук, почесний доктор, почесний професор Даріуш Павліщи поділився власних досвідом розвитку громади та наголосив на тому, що саме ми відповідальні як виглядатиме світ завтра, адже тільки від нас самих залежить успіх нашої країни, шо формується з успішних сіл, селищ, міст.

Доктор економічних наук, почесний професор, декан Бидгощського університету економіки Марцін Кесі наголосив на важливість управління часом, розвитоку навичок тайм-менеджменту та використання інструментів управління часом.
Заступник міського голови, депутат міської ради м. Єленя Гора Пьотр Пачоскі розповів про цілеспрямованість та переваги соціальної участі громадськості в органах місцевого самоврядування, досвід розвитку міста Єленя Гора та виокремив виклики, що пов’язані із коронавірусною інфекцією COVID-19 та наразі є надзвичайно актуальними та туристичної сфери міста.
До обговорення доповідей спікерів активно долучилися здобувачів вищої освіти та науково-педагогічні працівники Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
Щиро дякуємо нашим польським колегам за змістовну та інформативну зустріч!
P.S. Cильна громада = успішна Україна! Успішна країна – це люди, задоволені власним добробутом, комфортним та змістовним життям.
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами. (Володимир Сосюра)