Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

23 червня 2021 року на базі кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем відбувся науково-практичний семінар на тему «Комунікаційні технології в менеджменті, бізнесі, освіті», який проходив у режимі online на платформі Zoom. В роботі семінару взяли участь викладачі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, Державного університету інфраструктури та технологій, Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та здобувачі освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Інформаційні системи та технології» освітньої програми «Інформаційні технології у бізнесі».

У ході семінару обговорювались актуальні в наш час питання використання інтерактивних мультимедійних робочих листів, реалізації електронного журналу викладача у різних закладах вищої освіти, впровадження сучасних освітніх середовищ та платформ для відеоконференцій в умовах дистанційного та змішаного навчання, а також засобів для проведення вебінарів та віддалених бізнес-нарад, порівняння їх можливостей тощо. Дякуємо колегам за обмін досвідом у реалізації передових освітніх технологій, методів, форм і засобів навчання!