Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.

З 16-18 листопада 2023 у м. Львів команда студенток спеціальності «Право» «Extra legem» у складі – Катерина Синицька, Катерина Панчук, Анна Кукурудза брали участь у фінальних заходах Всеукраїнського антикорупційного муткорту (ВАМ 3.0.). До відкриття ВАМ 3.0 долучився Аллан Паг Крістенсен, керівник Антикорупційної ініціативи ЄС, який зауважив, що українська молодь є рушієм змін у країні та відповідальна за майбутній її розвиток.

Упродовж трьох днів учасники та учасниці відвідали тренінги від детективів НАБУ щодо проведення обшуків у топкорупційних справах, а також суддів ВАКС та представників НАЗК на тему процедури цивільної конфіскації. У півфіналі команди змагалися у проведенні обшуку та участі в судових засіданнях у справі про цивільну конфіскацію.
Знання та навички учасників третього Всеукраїнського антикорупційного муткорту оцінювали досвідчені правники. Суддями етапу з обшуками були детективи НАБУ, прокурори САП, представники Антикорупційної ініціативи ЄС та викладачі УКУ та ЛНУ ім. І. Франка. За представлення позицій у судовому засіданні щодо цивільної конфіскації студентів оцінювали судді ВАКС, представники НАЗК, Антикорупційної ініціативи ЄС та Центру політико-правових реформ.
Спеціальним гостем Всеукраїнського антикорупційного муткорту 3.0 став суддя Верховного суду Дмитро Гудима, який активно поспілкувався зі студентами про цінності та виховання чеснот у громадян як засобів для зниження рівня корупції.
Всеукраїнський антикорупційний муткорт організовано НАБУ, НАЗК, ВАКС, САП, УКУ за сприяння ПРООН в Україні у межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки ЄС та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.
Дякуємо організаторам за нові знання та чудові емоції на ВАМ 3.0!