Первинна профспілкова організація Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ разом з Вінницьким обласним клінічним онкологічним диспансером провели акцію, яка була спрямована на обстеження жінок ВТЕІ КНТЕУ.
В ході акції було обстежено 104 жінки. Усіх жінок оглянув лікар-мамолог та було проведено мамографічне обстеження молочних залоз, що на сьогодні є золотим стандартом діагностики патології молочної залози. Працівники онкологічного диспансеру зробили все можливе задля зручності проведення профогляду; уточнювався час прийому, зручний для жінок-працівників Вінницького торговельно-економічного інституту та лікарів, був складений індивідуальний графік, який не заважав основним пацієнтам диспансерно-поліклінічного відділення. Усі пацієнтки отримали необхідні кваліфіковані консультації та рекомендації лікарів.
Голова первинної профспілкової організації Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Тамара Порохня зазначила: «Успіх благодійної акції не був би можливий без розуміння важливості таких оглядів та підтримки під час їх організації директора Наталії Замкової, яка добре знає, що при динамічному ритмі життя, із самодостатністю сучасних жінок не завжди вистачає часу для приділення уваги своєму здоров’ю. Усвідомлення важливості профілактичних візитів до лікаря, попередження хвороби, спонукало нас організувати профілактичне обстеження жінок у ВОКОД. Головний лікар онкологічного диспансеру Володимир Шамрай миттєво відгукнувся на нашу пропозицію, акція була організована бездоганно».
Сьогодні, коли система диспансеризації і регулярних обов'язкових профілактичних оглядів громадян фактично зруйнована, такі акції надзвичайно важливі!