Відділ наукової роботи та міжнародної співпраці Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – функціональний структурний підрозділ інституту, пріоритетним напрямом діяльності якого є організація науково-дослідної роботи в інституті на інноваційних засадах. Діяльність відділу спрямована на вирішення завдань реалізації безперервного циклу науково-дослідної діяльності – від фундаментальних досліджень до впровадження результатів науково-технічних розробок у практику; забезпечення інтеграції навчального процесу, науки і виробництва; оптимізацію напрацювань інтелектуальної власності науковців інституту за підсумками виконання держбюджетних та госпдоговірних науково-дослідних робіт; сприяння розвитку науково-технічної творчості студентів ВТЕІ КНТЕУ. Відділ забезпечує міжнародне академічне та наукове співробітництво ВТЕІ КНТЕУ з вищими навчальними закладами, організовує участь викладачів та студентів у міжнародних освітніх, наукових та культурних програмах у закладах освіти Польщі, Франції, Австрії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Румунії, Литви, Казахстану, Грузії, Молдови, Білорусії.

Міжнародна діяльність 

Міжнародну діяльність інституту координує відділ наукової роботи та міжнародної співпраці. Головне завдання відділу – забезпечення ефективної роботи інституту у напрямку розширення та поглиблення міжнародних контактів, організація й координація міжнародного співробітництва у галузі освіти та науки. За останні роки укладено 40 договорів про міжнародне та наукове співробітництво, зокрема з Вищим навчальними закладами і установами Польщі, Словаччини, Словенії, Румунії, Казахстану, Угорщини, Молдови, Білорусії, Грузії та іншими країнами. Якісна підготовка фахівців європейського рівня здійснюється в інституті також в рамках міжнародної практики студентів. На підставі угоди з Тренінговою і рекрутинговою агенцією JOB ТRUST (Греція, м. Салоніки) та Київським національним торговельно-економічним інститутом студенти інституту спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» вже п’ятий рік поспіль мають можливість пройти міжнародну практику в готелях, на курортах, оздоровчих центрах, туристичних фірмах та інших компаніях і організаціях Греції: півострів Халкідікі, острів Кріт, острів Родос, острів Корфу. Студенти ВТЕІ КНТЕУ щороку проходять практику в готелі «Дружба» Деменівської долини в Словаччині. Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи туристичного бізнесу зсередини та отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

БОНДАР СУCАННА ДАВИДІВНА
начальник відділу 

Закінчила Кам'янець-Подільський державний педагогічний університет. З 2005 року працює в ВТЕІ КНТЕУ. Напрями роботи: методична допомога кафедрам з питань організації науково-дослідної роботи; участь в організації та проведенні наукових та науково-практичних заходів на базі ВТЕІ КНТЕУ; підготовка плану науково-дослідної роботи інституту; облік, аналіз і підготовка звітів науково-дослідної роботи кафедр та факультетів; узагальнення матеріалів річних звітів з науково-дослідної роботи інституту, інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та закордоном.

ЗАПАДИНСЬКА ІРИНА ГЕОРГІЇВНА
 фахівець І категорії
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У 2003 р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, факультет іноземних мов. З 2008 р. працює у ВТЕІ КНТЕУ. З 2010 р. по 2013 р. навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Напрями роботи: створення баз даних, супровід і поширення інформації про результати та перспективи міжнародної діяльності у галузі туризму, економіки та міжнародних відносин; розробка, організація, координація та здійснення заходів у сфері міжнародного співробітництва з питань освіти та науки; забезпечення міжнародної академічної мобільності; планування та координація заходів, пов'язаних з виконанням зобов'язань за міжнародними договорами.

ДРАПАК ДАР’Я ВОЛОДИМИРІВНА
 фахівець 

У 2013 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, факультет іноземних мов. Отримала диплом магістра з відзнакою. З 2013 року працює у ВТЕІ КНТЕУ. Координатор СНТ «ВАТРА» від відділу наукової роботи та міжнародної співпраці. Напрями роботи: планування, організація та координація наукових конференцій, що проходять на базі ВТЕІ КНТЕУ; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні та закордоном.

ВАСЄЧКО ТАЇСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
 фахівець 

У 2010 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, інститут педагогіки та психології. З 2016 року працює у ВТЕІ КНТЕУ. Напрями роботи: планування та організація наукових конференцій, що проходять на базі ВТЕІ КНТЕУ; ведення діловодства та листування з питань науково-дослідної діяльності; інформування викладачів та студентів інституту щодо наукових та науково-практичних заходів в Україні.

ПОЛЯКОВА ДАРІЯ ВАЛЕРІЇВНА
 фахівець 

У 2013 році закінчила Вінницьку філію Київського національного університету культури і мистецтв, факультет менеджменту. З 2016 року працює у ВТЕІ КНТЕУ. Напрями роботи: надання консультативної допомоги студентам з науково-дослідної роботи, оформлення наукових статей, тез доповідей, подання заявок на участь у конференціях, форумах, олімпіадах; організація проведення науково-практичних конференцій та конкурсів.


Контактна інформація відділу
адреса: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25, корпус № 4, к. 702
тел. /0432/ 53-04-32
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
            Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.