Відділ профорієнтаційної роботи є структурним підрозділом інституту, основною метою якого є: організація, контроль за посиленням проведення профорієнтаційної роботи; реклама освітніх послуг ВТЕІ КНТЕУ в ЗМІ та на телебаченні; профорієнтаційна робота серед молоді і школярів регіону та за його межами; організація Днів відкритих дверей; участь в виставках освітньої діяльності ВНЗ; підготовка до друку рекламних матеріалів про інститут; консультування абітурієнтів щодо умов навчання у ВТЕІ КНТЕУ; організація та проведення оцінювання рівня знань для відбору на навчання серед випускників ВНЗ І-ІІ р.а.; виявлення обдарованої молоді з метою залучення до вступу в інститут через різні форми довузівської підготовки; набір слухачів та організаційне забезпечення навчально-виховного процесу на курсах по підготовці громадян України до вступу у вищі навчальні заклади; створення позитивного іміджу вузу, високої його репутації та престижності.


 

ГОВОРКО ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
начальник відділу

У 2002 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, в якому працює з 2010 року. Займається організацію та контролем за проведенням профорієнтаційної роботи, рекламою освітніх послуг ВТЕІ КНТЕУ в ЗМІ та на телебаченні, організацією Днів відкритих дверей, підготовкою до друку рекламних матеріалів про інститут, організацією та проведенням оцінювання рівня знань для відбору на навчання серед випускників ВНЗ І-ІІ р.а. та оновленням сайту інституту. Аспірант Хмельницького національного університету. Напрямком наукових інтересів є дослідження рівня демографічного потенціалу.


 

Методист
Таранова
Ганна Петрівна
Фахівець
Брус
Юлія Павлівна
Інспектор
Бараболя
Юлія Вікторівна

Довузівська підготовка шкільної молоді в Україні має давні традиції. Упродовж багатьох років довузівська підготовка виконувала роль механізму регуляції соціального складу майбутніх спеціалістів. Сьогодні ця система має функцію відбору абітурієнтів та допрофесійної підготовки фахівців. Зважаючи, що довузівська підготовка учнів здійснюється у ВНЗ тільки з тих дисциплін, з яких проводитиметься зовнішнє незалежне тестування - роль підготовчих відділень й курсів підготовки абітурієнтів є дуже актуальною.

Підготовчі курси у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ працюють з 2006 року. Навчання здійснюється на умовах повного відшкодування витрат за навчання згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти, які затверджені Міністерством освіти і науки України, навчальними програмами та робочими навчальними планами, затвердженими директором ВТЕІ КНТЕУ. Навчальний процес забезпечує колектив висококваліфікованих викладачів, які докладають всі зусилля для того, щоб підготувати молодь до навчання у нашому навчальному закладі з високими вимогами до рівня знань абітурієнтів. Підготовку здійснюють кращі вчителі міста та працівники Вінницького регіонального Центру оцінювання якості освіти.

На підготовчі курси ВТЕІ КНТЕУ приймаються громадяни України (учні 10-х та 11-х класів; особи, які мають повну загальну середню освіту),  які виявили бажання пройти практичну підготовку для проходження зовнішнього незалежного тестування. 

У програмі навчання підготовка до ЗНО з наступних дисциплін:

 • математика
 • географія
 • іноземна мова
 • українська мова та література
 • історія України.

Терміни навчання на підготовчих курсах:

 • 7 місяців (вечірня форма) - з жовтня 2017 року по квітень 2018 року. Заняття проводяться один-п'ять разів на тиждень (залежно від кількості обраних дисциплін).
 • 7 місяців (суботня форма) - з жовтня 2017 року по квітень 2018 року. Заняття проводяться по суботах з 09-30 до 18-30 год.
 • 3 місяці (заочна форма) - з лютого 2018 року по квітень 2018 року. Заняття проводяться по суботах з 09-30 до 18-30 год.

 

 Документи, які подаються особисто:

 1. Заява на ім'я директора;
 2. Довідка з місця навчання;
 3. 2 фотокартки 3х4;
 4. Копія паспорта або свідоцтва про народження;
 5. Копія паспорта одного з батьків (для заключення договору).

Адреса: 21050, м. Вінниця, вул.Соборна, 87                     тел.(0432) 67-12-49
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.