У ВТЕІ КНТЕУ відбулося відкрите засідання наукового гуртка «Технолог»
10 лютого 2021 року доцентом кафедри туризму та готельного-ресторанної справи Фіалковською Л.В. було проведено відкрите засідання наукового гуртка «Технолог» на тему: «Інноваційні технології виробництва питного молока». Метою заняття було ознайомлення здобувачів вищої освіти з технологією виробництва та контролем якості питного молока. Крім цього, зміст заняття був спрямований на формування естетичного смаку, розуміння відповідності продукції вимогам нормативної документації, розширення асортименту та задоволення потреб споживачів.
На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі освітнього ступеня «бакалавр» груп ХТ-31д, ХТ-11дс, ХТ-41д.
У процесі заняття заслухано п'ять доповідей здобувачів. Відбулася дискусія та обговорення теми. Усі присутні отримали незабутні враження, корисну інформацію, набули знань, які необхідні для наукової та практичної діяльності.
![]() |
![]() |