Засідання круглого столу на тему «Сучасні цифрові технології управління бізнесом» кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем

10 березня 2023 року на факультеті економіки, менеджменту та права відбулось засідання круглого столу «Сучасні цифрові технології управління бізнесом» кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем. У засіданні взяли участь здобувачі вищої освіти освітніх програм «Інформаційні технології у бізнесі» та «Економічна кібернетика», викладачі кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем та запрошений гість - інженер-програміст ІТ-компанії «ONSEO», м. Вінниця Денис Іванков, який запропонував здобувачам майстер-клас на тему «Перспективні шляхи розвитку ІТ-індустрії».
Здобувачі: Вікторія Бондаренко (ІСТ-41д), Микола Романов (ІСТ-41д), Максим Скаженюк (ІСТ-41д), Альона Перебора (ІСТ-41д), Михайло Поважний (ІСТ-41д), Анна Слободяник (ЕК-41д), Ярослав Коломієць (ЕК-41д), Сергій Турчин (ЕК-41д) презентували змістовні доповіді по питаннях, що є актуальними у сфері цифровізації економіки України.
Учасники обговорили шляхи та напрями переходу підприємств та компаній на сучасні форми управління бізнес-процесами.



