Виїзне практичне заняття на підприємстві FRENDT відбулось для здобувачів спеціальності «Менеджмент»

10 березня 2023 року студенти спеціальності «Менеджмент» відвідали офіс інноваційної компанії, діяльність якої спрямована на розробку цифрових технологій та базується на інноваційному підході в агробізнесі – ТОВ «FRENDT». Власник компанії Віталій Шуберанський розповів про основні напрямки, специфіку роботи, інноваційні підходи в агросфері, а також зауважив на правильно побудованому менеджменті для успішного керування підприємством. Студенти отримали кейси, які вони мають вирішити в рамках вивчення курсу «Менеджмент».
Успіх навчального процесу визначається якомога більшою готовністю студентів до вирішення сучасних проблем та ризиків, з якими стикаються підприємства.
З метою покращення освітнього процесу та засвоєння предметного матеріалу на практиці, за сприяння заступника директора Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, директора громадської організації «Вінницький Бізнес Клуб» Володимира Мережка, кафедрою менеджменту та адміністрування було організовано черговий похід на підприємство.
Під час зустрічі для студентів провели презентацію підприємства, розповіли про важливість брендингу та підбір кваліфікованого персоналу.
Така співпраця сприятиме підвищенню рівня обізнаності серед студентства та мотивуватиме до навчання і реалізації власних ідей.



