Бүгүн Mostbet букмекердик кеңсесине кошулуп, Кыргызстанда спорттук мелдештерден жана онлайн оюндарынан максималдуу ырахат жана пайда алыңыз. Бул жерден сиз спорттук иш-чаралар үчүн эң мыкты коэфициенттерди, ошондой эле ар кандай бонустарды жана акцияларды, бекер коюмдарды, бекер айлануулар жана Мостбет промо коддорун таба аласыз. Биздин веб-сайтты колдонуу оңой жана жөнөкөй, ал эми букмекерликти ого бетер ыңгайлуу кылуу үчүн профессионалдар командасы сиз үчүн мобилдик тиркемени иштеп чыгышты.
English

12-13 травня 2023 р. відбувся Форум викладачів громадянської освіти, організований ГО «Асоціація викладачів громадянської освіти» за підтримки IFES Ukraine. Форум об'єднав 40 освітян, які викладають курс «Демократія: від теорії до практики» з усієї України.
Вінницький торговельно-економічний інститут ДТЕУ представляла завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Наталя Махначова.

Під час форуму викладачі мали можливість активно комунікувати та обмінюватися досвідом викладання громадянської освіти, а також обговорили сучасний стан та виклики для громадянської освіти в Україні в умовах війни. Поряд з тим, учасники форуму визначили перспективи розвитку громадянської освіти у післявоєнний період та напрацювали рекомендації в цьому контексті. ГО «Асоціація викладачів громадянської освіти» презентувала дослідження, реалізоване командою АВГО у період з січня до квітня 2023 р. «Громадянська освіта в Україні у часи війни».
Захід був організований ГО «Асоціація викладачів громадянської освіти» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Дякуємо усім учасникам за натхнення та досвід!