ADS ARENA 2025 — Арена ідей, драйву та реклами!
11 квітня 2025 року в стінах ВТЕІ ДТЕУ відбувся один із найяскравіших студентських заходів року — конкурс реклами та креативних рішень «ADS ARENA 2025». Захід зібрав креативні команди, амбітних студентів і справжніх фанатів реклами.
Учасники демонстрували свої вміння в різноманітних конкурсах — від відеороликів і TikTok-реклами до створення слоганів, мемів і навіть музичних радіо-реклам. Це був день, повний гумору, драйву, натхнення і непередбачуваних рішень!
Склад журі конкурсу включав представників адміністрації ВТЕІ, бізнесу та креативної індустрії:
• Замкова Наталія Леонідівна — директор інституту
• Гирич Сергій Володимирович — декан ФТМСО
• Лукʼянець Алла Вікторівна — начальник відділу реклами та зв’язків з громадськістю
• Фуркаленко Андрій Леонідович — власник мережі магазинів Shelfi
• Гавенко Михайло Станіславович — керівник ПП Культовари Вінниця
• Струшинська Валерія — студентка-4 курсу, спеціальності «Маркетинг», неодноразова призерка Всеукраїнських конкурсів реклами.
За підсумками всіх етапів конкурсу були визначені переможці:
• Гран-прі — команда SLaViDa
• 1 місце — Gossip Girls
• 2 місце — WOWG
• 3 місце — Hex and the city
Щира подяка всім партнерам конкурсу:
• Goluba sweets
• ПП «Культовари Вінниця»
• Мережа магазинів одягу Shelfi
• Автошкола на Поділлі
Конкурс завершився, але його креативний настрій залишився з кожним із нас. ADS ARENA 2025 — це доказ того, що студентство ВТЕІ ДТЕУ — креативне, активне і готове творити майбутнє комунікацій вже сьогодні!