У ВТЕІ ДТЕУ завершився тиждень психології

З 20 по 24 квітня у ВТЕІ ДТЕУ відбувся Тиждень психології, який об’єднав студентів і викладачів навколо просторів сенсів, підтримки та самопізнання. Впродовж тижня учасники мали змогу долучитися до різноманітних інтерактивних заходів, що поєднували науковий підхід із креативними форматами. У холах навчальних корпусів діяли різнопланові локації: стіна «Ментальний Check-in», «Без бар’єрів», «Класики-афірмації», «Психологічна аптечка», «Обміняй стрес на ресурс», «МАК-експрес», «Дзеркало підтримки», інтелектуальний «Speed Dating», «Пошта вдячності», «Піраміда Маслоу: студентська версія», фотозона «Кушетка психоаналітика», «Квіз-Батл».
Тиждень психології став важливим кроком у формуванні культури турботи про ментальне здоров’я, розвитку емпатії та згуртування студентської спільноти.
Захід було організовано та проведено кафедрою психології спільно з Центром психологічного сприяння за активної участі групи психологічної підтримки «Рівний-рівному».
Дякуємо всім, хто долучився.



